Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

ztracená zásilka


sharpers

Recommended Posts

Tak v první řadě se omlouvám za zpoždění zásilky, ale chci se dobrat konce....

pokud by to nevadilo.... @sharpers na jaký email si posílal ty urgence....? 🙂

Věř mi, že si nebyl jediný, kdo na objednávku čekal dýl..., jsme jen lidé a ne profi eshop a v době korony se fakt nikomu na poštu nechtělo... 😅 Jen nechápu informace, které se ke mě dostávali...

Já mám zprávy, že ti eshopář psal.. ale šlo o tričko a mikinu... s tím, že tričko odešlo a mikina ti bude poslána později.... Pak mám info, že za mikinu budeme vracet peníze, protože není a najednou píšeš, že nemáš trička....? 🥺

Pardon, ale pokud mám trestat, aby se neopakovaly chyby... musíme to dát společně dohromady... 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ChouLu napsal:

Jen mě mrzí, že na zprávy Štěpán nereaguje :( 

Hlavně že má čas dvakrát až třikrát denně vystavit své dítě na FCB. Sice je to jeho věc a pro mně za mně ať si tam vystavuje co chce, ale trvá to stejně dlouho jako sem napsat dva řádky. Prostě už nás nemá rád :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale má vás rád... dyť celou sobotu dělal jak barevnej... :) jen prostě rodina je teď na prvním místě... :) Mě kuli clubu porostou ředkvičky jen o týden později....! 🥴 😂 ale rodina má co jíst a ve špíně taky nežijou... 😂😂😂 tak snad to bude v pohodě... 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Weri 605 První mail jsem psal na info@peugeot-club.com, další na sv24@peugeot-club.com . Zdruhého mailu mi přišla omluva že se to zdrží což je v pohodě, poté došlo info že zásilka jede ale byla zadáná špatná adresa ( fakturační místo doručovací ) a od té doby nemám info.

Objednáno tričko a mikina, že by něco z toho nebylo nemám info :)  

P.S. Pokud se nepletu tak mikina byla dámská, čili pro moji drahou polovičku takže ta musí dojít i kdyby nevím co jinak dostanu za uši :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsme se weri bavili, jednalo se o mikinu z doprodeje a už nebyla skladem.. štěpán měl vykomunikovat vrácení platby právě za mikinu :(

Zásilka s trikem na správnou adresu se odesílala 6.5., ale evidentně pošta někde potratila ... viz https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/cislo?parcelNumbers=RR459596898CZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...