Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fotím, Fotíš, Fotíme


Marlin

Recommended Posts

Jak si na tom s presnosti ostreni? Kamos si ho porizoval na 450Dcko (to relativne maly zrcadlo na takovym objektivu vypada docela vtipne :D ) a musel nechat seridit.. makro slo i o 1cm jinam.. :-/ Jen nevim jeste jak dopadl.. myslim ze ho ma stale na serizeni a AWH..

Jinak fotky parada :super

Jo a jeste drobnej testik kde je videt drobna chromaticka vada.. v porovnani s Lkem 70-200..

Canon EF 70-200 f4 L USM (Vyrez)

Sigma 70-200 f2.8 EX DG Macro HSM II (Vyrez)

[upravil dne 29/3/09 AKCZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Jak si na tom s presnosti ostreni? Kamos si ho porizoval na 450Dcko (to relativne maly zrcadlo na takovym objektivu vypada docela vtipne :D ) a musel nechat seridit.. makro slo i o 1cm jinam.. :-/ Jen nevim jeste jak dopadl.. myslim ze ho ma stale na serizeni a AWH..

Jinak fotky parada :super

Jo a jeste drobnej testik kde je videt drobna chromaticka vada.. v porovnani s Lkem 70-200..

Canon EF 70-200 f4 L USM (Vyrez)

Sigma 70-200 f2.8 EX DG Macro HSM II (Vyrez)

[upravil dne 29/3/09 AKCZ]

ano, o té nepřesnosti vím. Mám podezření že ostří mírně za. Objektiv mám ale krátce, a neměl jsem moc času si s tím hrát...

O AWH jsem slyšel hodně kritiky... njn, monopol :(

Až toho vyfotím více, tak budu chytřejší...

na otevřenou díru u 200mm to není moc dobré... ale při zaclonění je to použitelné...

Na nikkor 70-200 f2.8 ale nemám, tak jsem volil sigmu...

U canonu bych volil jen top modely... u těch středních si myslím, že je nikon na tom lépe... spíš to ale bude jen o sympatičnosti k dané značce... ostatní je v rukách... :)

btw. te aberace jsem si už i na mých fotkách všiml... až nafotím pár tisícovek fotek, budu chytřejší :)

[upravil dne 29/3/2009 @re]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bral jsem ho jeste v US pri kurzu cca 17,- tak to byla jste hodne zajimava cena ovsem mam f4 .. hodne sem se rozhodoval protoze f2.8 tam mohla byt za necelych 20k coz je paradni cena ale mel jsem strop investic o dost niz a stejne jsem ho dost presvyhnul.. ted si zas rikam ze se mi to aspon tolik nepronese :P

A co se tyce Canon vs. Nikon .. plne s Tebou souhlasim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...