Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

(s)kopaná Čakovice 2024-aneb pojď se hýbat ty líný prasátko !:D


Pe.Tr

Recommended Posts

V 20. 5. 2021 at 15:09, MJSytic napsal:

:D 

160.gif

njn, brecim, hlavne pri chuzi do schodu :(

V 20. 5. 2021 at 16:12, brixtr napsal:

@Scratch příště už snad budu moct taky dorazit, a jelikož se známe dlouho tak věř, že když tě naberu tak to bude naschvál :D 

To aby jsi neměl pochybnosti :D 

Milane ja dlouho nepujdu. Koleno mam porad otekle jako prvni den a do schodu chodim po jednom, ani koleno neohnu do 90 stupnu. Proste jak mi to prilehl tak v tom skublo a ........

takhle dobitej a nasranej jsem snad nikdy nesel z fotbalu..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Péťa unpinned this téma
  • O 4 týdny později...

Ahoj všem!

Pro novou sezónu jsem po @Pe.Tr převzal funkci manažera naší čakovické (s)kopané.

Takže vyhlašuji, že hrací kalendář r. 2022 začíná v úterý 12.4. od 18:30 hod. (do 20:00) na hřišti základní školy Dr. Edvarda Beneše, Jizerská 19a, Praha - Čakovice. Hrát budeme každé úterý ve stejný čas, zatím do 28.6. (včetně) a pak se uvidí.

Každý, kdo si chce čutnout, je vítán.

Kdo nemá předplaceno, přispívá na místě do kasičky (u mě) na pronájem hřiště 35 Kč/hrací den.

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pe.Tr changed the title to (s)kopaná Čakovice 2022-aneb pojď se hýbat ty tlustý prasátko !:D
  • Péťa changed the title to (s)kopaná Čakovice 2022-aneb pojď se hýbat ty líný prasátko !:D
  • Péťa pinned this téma
  • O 2 týdny později...

celkem by bodnuly nejaké nové tváře, ta " úmrtnost " za poslední léta je vyšší než nově příchozí 😁

nikdo z okolí Čakovic se nechce přidat? nehrajem Bundesligu a hrajeme z lehka 😉 , hodně srandy za malo peněz, potkáte zajimavé lidi napříč obory a spalite nejake ty kalorie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...