Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

(s)kopaná Čakovice 2024-aneb pojď se hýbat ty líný prasátko !:D


Pe.Tr

Recommended Posts

Moje nálada je ještě na nižším LVL než včera . . .  Ráno jsem si vyzvedl ve firmě s podlahovými krytinami "roličku"  , která měla dle DL vážit cca 57 kg. Naložil jsem ji ráno s kolegou do dodávky a přivezl před dům.  Vynesli jsme ji pod balkony a já z 2. patra spustil kotvu = lano. Uvázali , vyběhli na balkon , zatáhli a . . . a prd.  Role leží pod balkonem a není v lidských silách o počtu dva ji dostat nahoru. Holt 6 x 4 metry asi váží více než tvrdí dodák . . . :bacha

Omlouvám se za :xvul

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň lino váží od 2,4 po 2,8 kg na m2, obvykle, to tvoje ma dle cedule 2,5. Takze ma vazit kolem 52,5 kg, plus 5 kg natrubek, takze to sedi. Chyba bude jinde. Mam prijet? Co takhle pored fotbalkem, co @brixtr ? Pomuzem mu a pak s nama za trest pujde hrat fotbal. Zkouseli jste nejak projit po schodisti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schodiště je nereálné - délka 4 metry 😞 .   Organizuji brigádu z práce , protože jsem to samozřejmě před barákem nemohl nechat a tak jsme to naložili a odvezli zpět.  Až to budu mít doma , tak to schválně hodím na váhu . . .

Zítra by to mělo klapnout , už jsem naverboval lidi od nás . . . dnes nemá odpoledne nikdo čas !              Ale děkuji za nemravnou nabídku  😉   Cením si to !!!

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na rovinu - je to o nechutenství. ( a samozřejmě i lenosti) Prostě po celém dni v MS už nemám chuť se někam trajdat , tam se nechat okopat , vynadat že se netrefím do míče a do brány . . .  Z práce chodím mezi 17,30 až 18,30 každý den.

V to úterý bych to tak 2x do měsíce i stihnul, musel bych rovnou z práce , ale stihnul. Jenže by musela být i ta chuť.  😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak na ocase bych to také zvládl , ale jak říkám - nevešel bych se na schodiště . 😉     Je pravda , že díky 🦴 Kůstce neznám žádnou "Anču dlaňovou" a tak ruce nemám tak silné jako ty se Scratchem , ale to je vlastně bonus 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...