Jump to content

(s)kopaná Čakovice 2021-aneb pojď se hýbat ty tlustý prasátko !:D

Recommended Posts

• Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

hojte, jakoze dneska 😉🙋

dnes ukončena sezona 2020 dekuji vsem účastníkům 👏👍

To je jím jedno. Oni hrají na branku, kterou mají blíže😀

Posted Images

• 5 months later...
  • 2 weeks later...

uz mi psal i Ruda, volal jsem hned na urad , vypada to ze ano ale bez satny a zazemi a zatom bez blokace naseho terminu. uplne presne zneni co se muze a nemuze jeste id ministerstva nemaji ,mozna o vikendu a pak se to rozjede , pockal bych tyden a pak na to vlitneme ale narovinu rikam kdyz jsem vas vsechny videl ,bud budem hrat na pulku hriste nebo nas musi byt vzdy minimalne 12.

Jo, kdeže loňské (2020) sněhy jsou! Podle hvězdopravce je pro takový rapidní pohyb v roce 2021 v mém případě zapovězen... 🤪 A vlastně tohle vlákno je už rok out-of-date, takže ho vůbec nečtu! 😝

Edited by Veverka

Teď agent "Kůže" v TV mluvil o tom, že je možné, že pohyb sportsmanů po hřišti v počtu větším než 2 ks v pondělí zase zatrhnou. Doporučuju kouknout na Interview ČT 24

Posted (edited)

zkopnul jsem si to z fcb tak cekam echo od nefacebookaru 

nazdar špekouni, tak co úterý 18:30-20:00 ? zkusime to ? zatim nevim jestli bude k dispozici šatna se sprchou a wc ,to se dozvim v pondeli pres den.
Jsme schopni se sejit aspon ve 12 lidech , pac ja ubehnu absolutni hov no   a neverim ze jste v kondici 😂, cena 35,-.

Edited by Pe.Tr
  • Pe.Tr changed the title to (s)kopaná Čakovice 2021-aneb pojď se hýbat ty tlustý prasátko !:D

Ja bych sel ale nechce se mi v desti a 2 stupnich se zrakvit a byt nemocnej... Cekam na ockovani. Ale pohyb by to chtelo, takze jako se pokusim 😁

Ale uz to s tema omluvenkama zacina.... @brixtr si radsi zraqil nohu, @Klemoň se radsi zraqil celkove

Já mám fyzičku pořád stejnou - žádnou, takže se toho nebojím ;) Ale bohužel to spíš vypadá, že nám tam hodí kontra a čekání se prodlouží na neurčito :(