Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

(s)kopaná Čakovice 2023 -aneb pojď se hýbat ty líný prasátko !:D


Pe.Tr

Recommended Posts

  • O 5 měsíců později...
  • O 2 týdny později...

uz mi psal i Ruda, volal jsem hned na urad , vypada to ze ano ale bez satny a zazemi a zatom bez blokace naseho terminu. uplne presne zneni co se muze a nemuze jeste id ministerstva nemaji ,mozna o vikendu a pak se to rozjede , pockal bych tyden a pak na to vlitneme ale narovinu rikam kdyz jsem vas vsechny videl ,bud budem hrat na pulku hriste nebo nas musi byt vzdy minimalne 12.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, kdeže loňské (2020) sněhy jsou! Podle hvězdopravce je pro takový rapidní pohyb v roce 2021 v mém případě zapovězen... 🤪 A vlastně tohle vlákno je už rok out-of-date, takže ho vůbec nečtu! 😝

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkopnul jsem si to z fcb tak cekam echo od nefacebookaru 

 

 

 

nazdar špekouni, tak co úterý 18:30-20:00 ? zkusime to ? zatim nevim jestli bude k dispozici šatna se sprchou a wc ,to se dozvim v pondeli pres den.
Jsme schopni se sejit aspon ve 12 lidech , pac ja ubehnu absolutni hov no   a neverim ze jste v kondici 😂, cena 35,-.

 

Upraveno uživatelem Pe.Tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pe.Tr changed the title to (s)kopaná Čakovice 2021-aneb pojď se hýbat ty tlustý prasátko !:D

Ja bych sel ale nechce se mi v desti a 2 stupnich se zrakvit a byt nemocnej... Cekam na ockovani. Ale pohyb by to chtelo, takze jako se pokusim 😁

Ale uz to s tema omluvenkama zacina.... @brixtr si radsi zraqil nohu, @Klemoň se radsi zraqil celkove

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...