Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 308 GTi - odstranění tlumiče (muffler)


aleky93

Recommended Posts

Ahoj,

chtěl bych u Peugeot 308 GTi T9 poladit zvuk, ale zároveň se vyhnout koupě a instalaci úplně nového výfukového systému. Koukal jsem na internetu, že dost majitelů řeší odstraněním zadního muffleru nebo odstraněním středního resonatoru...
Příklad: https://www.youtube.com/watch?v=Fl_8FgLrMzg

Má s tím někdo zkušenost?

Díky
Alex

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj aleky , pochybuju že tu už někdo upravoval svoje nebo jiný nový gti . Já osobně bych hledal někoho kdo se zabejvá výfukama a pokud se nepletu tak gtičko má nerez výfuk od výroby takže sehnat někoho kdo dělá nerez výfuky na míru, nechat vyndat střed , vyrobit podle něj náhradní díl (jen trubku s přírubama bez rezonátoru ) a hotovo. 

Jinak ti asi neporadím :) 

Mimo jiné vítej do klubu a rádi si tvoje Gti prohlédneme v sekci ,,Naše káry" :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Háček napsal:

Ahoj aleky , pochybuju že tu už někdo upravoval svoje nebo jiný nový gti . Já osobně bych hledal někoho kdo se zabejvá výfukama a pokud se nepletu tak gtičko má nerez výfuk od výroby takže sehnat někoho kdo dělá nerez výfuky na míru, nechat vyndat střed , vyrobit podle něj náhradní díl (jen trubku s přírubama bez rezonátoru ) a hotovo. 

Jinak ti asi neporadím :) 

Mimo jiné vítej do klubu a rádi si tvoje Gti prohlédneme v sekci ,,Naše káry" :) 

Ahoj, díky, to je další možnost. 🙂 Rezonátor by byl určitě menší a jednodušší zásah a nejspíš se přikloním k tomu než vyndavat celý zadní tlumič.

To já se rád pochlubím, je to miláček. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, MilanF1 napsal:

Zde jsem možná jediný s 308 GTi 270. 

Já tohle neřeším a řešit nebudu. Ten klid na palubě mi plně vyhovuje. 

Pro radu se budeš muset obrátit asi jinam. 

Díky rozumím. 🙂 Co jsem se tak dočetl, tak zvuk se do kabiny s těmito úpravami nějak výrazně nepromítne.. Taky bych nerad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...