Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Skůtr--zákonná pojistka


ozzy56

Recommended Posts

ahoj chlapyy, mám uzavřenou zák. pojistku ke skůtru na celý rok (řešil prodejce) a uvědomil jsem si, že jezdit na něm budu vlastně jen v sezoně--duben až říjen (MAX.),  když pojistku zruším k datu posledního října,  musím dát espézetku do depozitu, jak to bylo kdysi?  nebo je nějaká změna? díky za radu :)

samozřejmě na jaro pak uzavřu novou pojistku, ale už jen na sezonu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych zkusil pojišťovnu kde máš pojištěné auto kolik by stála pojistka u většiny pojišťoven máš slevu za propojištění (souběh pojistek) Brácha resp. švagrová teď předělávali pojistky a u jedné pojišťovny mají teď všechno a ( byt, úrazovku, auto) a tuším že švagrovka říkala že dostala něco přes 5% na každé té smlouvě slevu jen za to že to má " v jednom baráku"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 na skůtra mám jen zákonnou pojistku, ale prodejce mi hned říkal, že když nemám žádné roky pojištění s motorkou, pojištovna mi žádný bonus nedá, takže pojistka bude relativně drahá

s tím pojištěním na sezonu to byl takový nápad, asi blbý,:),  jinak jestli ušetřím pár stovek, ale budu muset lítat po úřadech se značkou (SPZ), tak na to kašlu, tak špatně na tom nejsem , díky všem :)

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čauves, hele je to tak, ČKP zavedla nový systém na bonusy a už neprovazuje měsíce, ale dá se tam u toho něco občas vymyslet.

Jinak to, co ty asi chceš, tak umí ČPP (níže zasílám výklad pojmu)

Jestli chceš můžu se ti na podívat, pošli mi SZ nebo mailem, aktuální smlouvu nebo VTP s údaji a počet měsíců pojištění a mrknu na to. Na druhou stranu u sezónního pojištění nemůžu dát takovou slevu jako na celoroční, takže to někdy vychází paradoxně dráž 🤑

 

V 30. 4. 2020 at 0:43, Pe.Tr napsal:

ja zil v tom ze sezonni pojistka je jen havarijni , povinne jede durch.

Petře, jde to u všech typů vozidel

 

image.png.2b25f21f6e25f8b8cb117e09c6c6ec25.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...