Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

308 t9 - výměna palubního displeje


David308

Recommended Posts

Právě že bych chtěl originál displej po faceliftu, má pár funkcí navíc. Vyndat z nějaký bouračky, ale na rozdíl od třeba tradiční oktavky apod. Jsem nenarazil na žádný téma ani fajnšmekra co to dokázal a má to funkční, se zachováním všeho co to umí a umět má. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Co zkusit tohle - není to sice origo Peugeot ale má to v podstatě všechno - Seicane dělá pro různé modely pěkně vybavené multimediální centra-jen nesmíš narazit na celníka který tomu rozumí-na dani a clu mě obral o 4300,- zmetek jeden. Já si bral model s32634l a nelitoval jsem, navíc vypadá jako by tam prostě patřil.

 

Upraveno uživatelem Pablos108
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
On 4/28/2020 at 11:28 PM, ChouLu said:

pár přestaveb už jsem dělal ;) většinou je tahám z itálie, kde ti přijde kompletní sada a stačí to jen přeházet.. v 90% je to i správně nastavené

Mozem sa opytat, kolko by taka uprava stala ? Zvazujem kupu jazdeneho kombika nizsej strednej a vo vybere je aj predFL 308 od ktorej ma najviac odradza chybajuca podpora Android Auto/CarPlay. PoFL infotainment by tu moznost uz mal mat, takze tska vymena by stala za zvazenie. Plus ten novy infotainment by mal byt aj rychlejsi. 

 

Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 8. 2021 at 12:09, jkoch napsal:

Mozem sa opytat, kolko by taka uprava stala ? Zvazujem kupu jazdeneho kombika nizsej strednej a vo vybere je aj predFL 308 od ktorej ma najviac odradza chybajuca podpora Android Auto/CarPlay. PoFL infotainment by tu moznost uz mal mat, takze tska vymena by stala za zvazenie. Plus ten novy infotainment by mal byt aj rychlejsi. 

 

Vdaka

Android auto nemam ani ja a to mam T9 rv 2017, s dotykovym displejom....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
V 30. 8. 2021 at 16:38, ChouLu napsal:

cca 500€ 

Čauko jsem čerstvy majitel 308 t9 r.v. 2018 active  přemyšlim o vyměně displeje..Nefunguje miror ..Nic jineho mě nes** jak navigace nebo spis Wase ..mam obrazovku a musim přidělavat držak na mobil ..Stupidita ..

Prosim tě zvlád by jsi přestavbu a připadna cena ?Dik za info.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...