Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - Probuzeno ze spánku 🥱 vyměněn olej


radim.1008

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Měl jsem cca 14dní nechané cabrio bez hnutí u baráku pod střechou. A to byla chyba. :D:D S vrstvou pylu, na které přibyla vrstva prachu. :roll:D Dnes jsem to opláchl a vzal pořádně i střechu. Snažil jsem se jí vydrbat houbou. A teď otázka, mám ji něčím naimpregnovat? Napadla mě impregnace ve spreji např. na stany. :myslim:D

IMG_20220602_210119.jpg

IMG_20220602_210047.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to platno je lepsi kartacek se stredne jemnym vlasem, z houby si tam muzes zadrit zmolky. Ja koupil na strechu jak cistic, tak impregnaci od AutoFinnesse - Rag Top cleaner se to myslim jmenuje. Impregnace na stany ve spreji se mi neosvedcila, resp nevydrzelo to ani celou sezonu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • radim.1008 changed the title to Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - Sezóna ☀️
  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

Víkend byl slunečný, ale ne dostatečně teplý na korzování bez střechy. Využil jsem ho mimojiné k přípravě na zimní spánek. Auto vyluxováno, utřený prach, naimpregnovaná kůže a nakonec umyto a převezeno na zimoviště. 

IMG_20220924_152356.jpgIMG_20220924_164407.jpgIMG_20220924_172613.jpgIMG_20220924_172732.jpgIMG_20220925_111420.jpgIMG_20220925_150454.jpg

Přes zimu budu vymýšlet jak opravit tohle. :myslim Jestli pomocí knoflíku :D Jako je to už na druhé straně. :roll

IMG_20220924_172824.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • radim.1008 changed the title to Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - Přípravy na zimní spánek
  • O 1 měsíc později...

hele na francouzskym cabrio foru tyhle desticky nekdo tisknul na 3D, jini to delali z hlinikovyho plechu a v jejich eshopu nahradnich dilu (kde jsem bral ty hydr.hadice strechy) to prodavaj jako opravnej set. Ja to nastesti rozlamany nemam, ale ty gumicky a odlepenou latku budu muset taky poresit. taky mi to tam povlava a pri skladani dela bordel + jsem jeste musim poresit vsechny gumicky, co pritahujou a drzi latku strechy k jejimu ramu pri skladani. Urcite pak k tomu neco nafotim, mam i postahovany fotky z toho fora. Ty gumy dost ovlivnujou, jak dobre se strecha posklada do kastliku, ze ti ji pak nikde neskripne a nedre viko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • radim.1008 changed the title to Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - Zimní spánek
  • O 5 měsíců později...
  • radim.1008 changed the title to Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - Odzimováno
V 3. 1. 2021 at 18:17, radim.1008 napsal:

Dnes neplánovaná návštěva u cabria v garáži. Ale popořadě. 

Ráno jsem na jednu skupinu na Facebook napsal ten samý inzerát, co mám tady v inzerci, akorát jsem k němu přidal fotku auta pod plachtou. Proběhlo pár komunikací, něco jsem snad sehnal. A najednou zpráva, od nějakého Zdendy, že nic z toho sice nemá, ale že by se rád zeptal, odkud cabrio mám a odkud jsem. Vyměnili jsme si nesčetně zpráv, pár fotek a ujistil mě, že je to předminulý majitel. Neseděla SPZka na autě, tu minulý majitel vyměnil.

Tahle story se právě teď zopakovala jen s tím rozdílem, že se mi ozval předpřed minulý majitel z Chlumce nad Cidlinou. :D Už se blížíme k tomu Účku, co to mělo na eSPéZetce. :D Cabrio měl v roce 2017 a koupil ho v hodně zbídačeném stavu. Lakoval pravou stranu, bylo po vzatý o svodidla, nechodila střecha, repasoval hydraulický čerpadlo na stahování střechy, měnil spojku, rozdovy a komplet brzdy. :super A pointa? Chce se přijet podívat na sraz. :mrk

received_1178500422692982.jpeg

received_954391565988335.jpeg

received_1189124535118240.jpeg

received_1453936795411718.jpeg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja dal vcera taky prvnich jarnich 25km kolem komina. Puvodne jsem myslel, ze mi 1.5. konci STK, tak jsem ho chtel jeste s platnou projet, ale pak jsem vecer v technicaku zjistil, ze diky covidu jsem to mel posunuty a STK jsem delal az koncem srpna, jen jsem si zapomnel zmenit datum upozorneni v aplikaci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...