Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - Probuzeno ze spánku 🥱 vyměněn olej


radim.1008

Recommended Posts

  • radim.1008 changed the title to Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - Obuté Cyclony, opravené přední sedačky a sahara spíná na jednu rychlost, druhou nemá 😁
  • O 3 týdny později...
V 29. 4. 2020 at 19:07, MJSytic napsal:

Dal bych lajk, ale ty kola se mi nelíbí. Dám lajk, až budou pryč a hlavně, až budou na obou normální stěrače :aut 

Tak já koupím ramínkový Valea a pánovi je to stejně málo. :P:roll:D

Po pravdě jsem na te se spojlerem koukal, ale nakonec jsem vzal sadu a ne po kusech. Třeba přístě. ;):myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Před zazimováním jsem nechal udělat STK, která končila příští rok v únoru. Zimní gumy na cabrio nemám, proto jsem to řešil teď na konci sezóny. Na autě se dělalo: výměna jednoho lanovodu ruční brzdy, který byl na kaši, výměna čepů řízení, výměna zadních silentbloků spodních ramen, olej s filtrem a palivový filtr. Na STK by to neprošlo, protože prý nesvítilo třetí brzdový. Což je u cabria problém. Nové je nesehnatelné. Moje na autě bylo prý vyhnilé. A tak servis objednal rozměrově nejpodobnější a elektrikář vnitřek nového světla narouboval do světla z cabria. :super Ještě se opravovala kabeláž ke světlu na svazku mezi víkem a karosérií. Nakonec se dělala geometrie a výměna žárovky v bočním blinkru, že prý byla málo oranžová. :D A nejlepší nakonec. Auto hotový, stará známka dole, ale bez vylepené nové známky. :roll:D V pondělí servis pořeší.

IMG_20210917_171033.jpg

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • radim.1008 changed the title to Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - Obuté Cyclony, po servisu a STK

Dnes jsem byl v garáži a tak jsem vyfotil, jak svítí třetí brzdový. :D Je to ledka, protože žárovky byly nasypaný v krabici od světla v kufru. :D

IMG_20210918_155108.jpg

Jo a jak bych přehodil interval na 15tis.km? :myslim 30tis.nechci. :D Ono to je jedno, protože ani 15tis.km nenajedu za rok ani za dva. :D

IMG_20210918_152813.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, hlavní je, že to prošlo. :D Přišlo mi lepší udělat to teď, když se s autem jezdí, než jet na STK po půl roce stání v garáži. :myslim Ve výsledku je jedno, jestli to zaplatím teď nebo na jaře. ;) 

Zkusím zlanařit @AKCZ s diag, jestli to tam najdem. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MJSytic @radim.1008 s diag to nejde, jsou to jeste "hloupe" budiky bez konfigurace.

Nicmene jsou tam nejake prednastavene intervaly, ktere se daji menit pomoci mackani nulovaciho tlacitka, jak pise tady AKCZ prede mnou - dle uzivatelske prirucky se to dela takto:

Změna intervalu údržby
- Vypněte zapalování.
- Stiskněte tlačítko 1 a držte je zmáčknuté
- Zapněte zapalování.
- Ukazatel ujetých kilometrý začne odpočítávat 10 sekund.
- Uvolněte tlačítko před koncem odpočítávání.
- Zobrazí se interval údržby.
- Každé krátké stisknutí tlačítka 1 střídavě mění interval údržby
- Když je znázorněn zvolený interva lúdržby, stiskněte tlačítko 1 na 10 sekund (odpočítávání) pro potvrzení.
 

Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem přehodil ten interval na olej. Akorát tam jsou jen dvě možnosti 20 a 30tis.km víc možností nebylo. :myslim Tak jsem cvaknul 20. :roll

Před zazimováním jsem cabrio umyl, abych ho mohl dát pod plachtu v garáži. Už asi moc hezkých dní nebude. :myslim Je tedy umyto, vyluxováno a palubka otřena. Ještě přední okno zevnitř umýt. :D

IMG_20210925_155529.jpg

IMG_20210925_160215.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • radim.1008 changed the title to Peugeot 306 cabrio 1.6 72kW z Ria de Žambéra - Po servisu, STK uloženo k zimnímu spánku

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...