Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

otváranie predných okien


Kaciacik

Recommended Posts

Ahojte,

namontoval som si deflektory. Najprv som ich osadil na všetky štyri okná bez dodaných plieškov. Zadné okno sa nedalo zatvoriť, vysunulo sa po deflektor, narazilo do neho a stiahlo sa do polovice. Dal som tam teda dodané pliešky a funguje normálne. Predné okná sa zatvárali normálne aj bez plieškov ale keď už som ich dal dozadu tak dám aj dopredu. Dal som ich len na dvrere vodiča. Zavrel som okno, otvoril ho a znovu zavrel. Všetko fungovalo normálne ale kvôli tomu aby si tie pliešky poriadne sadli som chcel okno párkrát ešte otvoriť a zatvoriť. Tu nastal problém, podarilo sa mi to len trikrát a dosť. S oknom ani pohnúť. Už som si myslel, že idem rozoberať tlačítka pretože ostatné fungovali. Zapálil som si na to jednu cigaretu a skúsil to ešte raz. Všetko fungovalo. Dal som pliešky aj na stranu spolujazdca a stalo sa to isté. Metódou pokus-omyl som zistil, že ak predné okná otvoríte a zatvoríte trikrát za sebou tak sa otváranie zablokuje presne na tri minúty. Na zadné okná to vplyv nemá, tie môžete otvárať a zatvárať koľko chcete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...