Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz kde kupujete spojovací materiál


dennis77

Recommended Posts

před 18 hodinami, ozzy56 napsal:

já kupuju spoj. mat. ve Feroně, ovšem pokud jedná o auto, rozlišuju o jaký šroub či matku jde..., například šrouby kola bych dal co maj bejt, ale třeba zástěrku bych přišrouboval těma z Ferony

odpověděl bych i přesněji, ale momentálně se mi v hlavě nevybavujou OEM čísla tebou udaného spoj. materiálu, možná by to chtělo trochu podrobněji popsat, o co vlastně jde:)

SRY za OT

Ferona je drahá jako prase. Doporučuji Akros v Ostravě Hrabové (nerez materiál a ceny ok). Jejich eshop a vyhledávání je na mě až moc podrobný....já tam vždycky přijdu s předlohou, případně mu řeknu co chci :) . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, dennis77 napsal:

To je mi jasné, ale abych ztratil téměř všechny ze 4 kol to mi hlava nebere. Nejspíš se s tím nesral a nalepil to na ten bordel.

Tak se v..er na přezouvání v peugeotu a jezdi ke mě z Pha 9 to tak daleko nemáš. A protože nejedu na kvantitu tak mi nedělá problém se zákazníkovy věnovat tak aby byl spokojený. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to zatím neumím. Ale pravda je že nejsi první kdo se na to ptá takže asi to zkusím vyřešit. Pokud bude na mojí vyvažovačku existovat adaptér za rozumnou cenu tak by to nemuselo být neřešitelné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...