Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řádné členství


bumbrlicekk

Recommended Posts

  • O 5 týdnů později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 3 týdny později...

Weri 605 díky,ale nic jsem prominout nechtěl.Prostě to nenabídlo košík.Možná to nastavit jinak.Jak někdo prošvihne lhůtu prodloužení,tak se automaticky nabídne plná cena.A nebudeš muset vyřizovat otázky tohoto typu.Hezký zbytek roku a hodně všeho v roce novém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahojte klubaci, a hlavne Weri 605,

pripojil bych se k zadostem o vygenerovani objednavky na clenstvi (prosvihnuto jako dalsi).
A krom moznosti obnovy v eshopu za plnou cenu, bych se jeste primluvil za info v profilu do kdy je to clenstvi predplacene. Nikde sem to tam nenasel. Pro ty kdoz by to ale hledali, tak je to precijen, i kdyz trochu ne-sikovne, schovane prave v eshopu kde se da proklikat na clenstvi a to ukazuje predchozi objednavku a tim i platnost! V tom profilu (jako neverejny udaj) by mi to ale stale davalo vetsi smysl.

Doplnujici otazka:
da se clenstvi obnovovat prostym zaslanim penez ala trvaly prikaz v bance ?
To by me a mozna jinym sklerotikum znacne zjednodusilo zivot v P-C 😉

Diky moc,
xsilver

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj @xSilver..

Už by to mělo jít.. :)

S trvalákem je to trochu problém, protože to bych musela držet v hlavě já.. 😅 jde o variabilní symbol.... ten páruju... navíc musím mít předpis k platbě... 🙈 ten se tvoří automaticky při obj. v eshopu.. 

Jooo... je to složitý... nevím zda by se s tím dalo něco dělat, ale pochybuju.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Weri,
a díky za info k trvaláku.

Teď to proklikávám na eshopu a jakmile sem přepnul z převodu (levá možnost) na PayPal (viz obr.), tak se tam přichomejtlo "Pay renewal costs automatically" a koukám že vlevo je i jaksi zmíněná obnova.
PayPal umí periodické/opakované platby ala patreon/donejty a různé membershipy .. to jako že místo trvaláku v bance by to mohlo jít tudy? To by taky šlo a pro mě OK.

image.thumb.png.097b4572241d7a3a17f2cc7c802536f0.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...