Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Clubáci a kamarádi....

je mi to moc líto, ale i přes veškeré modlení, jsem nucena na základě vládního nařízení a opatření sraz zrušit... 😢
ALE !!! :D tak jak je připraven, tak ho zakonzervuju a příští rok jak když ho najdem... :) ten zlatej poklad prostě někdo musí najít..! :D 
S
amozřejmě jsem se provozní Jany ptala, zda by nebylo něco volného později, ale má plno až do 11.10. a koncem listopadu (asi 27,28,29) je zase v plánu Vánočák..., což by už ztrácelo smysl..
Nebráním se tedy jakýmkoli jednodenním srazům - není s tím organizačně taková starost. Pokud by měl někdo zájem clubáky pozvat na nějakou "atrakci" během léta či září - určitě má možnost a budu ráda...! :)

 

Pro ty co mají již zaplaceno:
Pošlete mi prosím sms na číslo 602 290 364
uveďte číslo účtu a jméno (ať dohledám částku) - vrátím vám peníze... :)

 

Žijte bez viru, co nejklidněji, všem děkuju za přihlášky a trpělivost a sejdeme se bez roušek... ;)
 

Weri 605

 

Peníze vráceny:
@BlaFra
@h4wk3y
@Weri 605
@mcdodo406 a i zbytku rodiny OLA + Milan atd...
@Kamoska obě platby

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na to ani nepomejšlej a už vůbec to neříkej nahlas....!!!!!!!! Pesimisto furt.... 😅 stahuješ kalhoty a brod ani nevidíš.... 😛

No.. :) aspoň stihnu eště víc vytunit tu hru o zlatý poklad... 🤩 toho času se musí využít a udělám z toho takovou celodenní hru.... 😁😁😁

Ale fakt mi to potkání se už chybí..., to vám teda řeknu... 🥺🥺🥺 dva měsíce za plotem.... se snad naučím i plést a háčkovat... 🤦‍♀️😂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Weri 605 napsal:

Pro ty co mají již zaplaceno:
Pošlete mi prosím sms na číslo 602 290 364
uveďte číslo účtu a jméno (ať dohledám částku) - vrátím vám peníze...

To nemáš evidenci plateb?  Na Transparentním učtu je snad vidět od koho to došlo podle SS a ten kdo ma přistup ti snad čisla učtů dá. A ty co platili kartou, teda bez čisla učtu jsou asi 3, tak tem mužeš napsat.

Srazu je každopádně škoda, i když jsme jet nechtěli protože jsme měli jinou akci, která je bohužel taky fuč.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Weri 605 napsal:

No na to ani nepomejšlej a už vůbec to neříkej nahlas....!!!!!!!! Pesimisto furt.... 😅 stahuješ kalhoty a brod ani nevidíš.... 😛

No.. :) aspoň stihnu eště víc vytunit tu hru o zlatý poklad... 🤩 toho času se musí využít a udělám z toho takovou celodenní hru.... 😁😁😁

Ale fakt mi to potkání se už chybí..., to vám teda řeknu... 🥺🥺🥺 dva měsíce za plotem.... se snad naučím i plést a háčkovat... 🤦‍♀️😂

 

Pesimista ani né ;) jenom se ke mě dostává víc informací, než je v mediích, ale to už jsem ti taky vysvětloval :( 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek Hurvajz ano.. i takhle "neosobně" to můžu udělat... :) Evidenci plateb samozřejmě mám... Ne všichni to třeba budou chtít poslat na stejný účet... :) Ale víš s čím bych potřebovala fakt pomoct...? S emailem clubu na mobil... mě to prostě nechce ani příjmat (což by mi i stačilo) ani odesílat... Určitě se ozvu... co a jak .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslim, ze horsi to mel MilanF1 kdyz pro nezajem musel zrusit sraz. Weri ma kliku, ze Korona :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...