Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Clubáci a kamarádi....

je mi to moc líto, ale i přes veškeré modlení, jsem nucena na základě vládního nařízení a opatření sraz zrušit... 😢
ALE !!! :D tak jak je připraven, tak ho zakonzervuju a příští rok jak když ho najdem... :) ten zlatej poklad prostě někdo musí najít..! :D 
S
amozřejmě jsem se provozní Jany ptala, zda by nebylo něco volného později, ale má plno až do 11.10. a koncem listopadu (asi 27,28,29) je zase v plánu Vánočák..., což by už ztrácelo smysl..
Nebráním se tedy jakýmkoli jednodenním srazům - není s tím organizačně taková starost. Pokud by měl někdo zájem clubáky pozvat na nějakou "atrakci" během léta či září - určitě má možnost a budu ráda...! :)

Pro ty co mají již zaplaceno:
Pošlete mi prosím sms na číslo 602 290 364
uveďte číslo účtu a jméno (ať dohledám částku) - vrátím vám peníze... :)

Žijte bez viru, co nejklidněji, všem děkuju za přihlášky a trpělivost a sejdeme se bez roušek... ;)

Weri 605

Peníze vráceny:
@BlaFra
@h4wk3y
@Weri 605
@mcdodo406 a i zbytku rodiny OLA + Milan atd...
@Kamoska obě platby

Edited by Weri 605

Dalo se to čekat. 

Aspoň, že byla dobrá dohoda s provozovatelem campu a nezůstaly Ti v tom žádný kačky. Vše, co máš vymyšleno a nachystáno se dá použít i napřesrok 

Je to škoda hlavně kvůli Tobě protože tě to stálo dost práce a času. Ale tak co už no když je domluva že by to mohlo klapnout napřesrok tak to snad vyjde.

Bohužel očekávané, jak jsme se již bavili soukromě :( 
Tenhle rok to bude celé na nic.. a to není je o srazech... uvidíme kde budeme na podzim, aby se nám to neprotáhlo ještě do příštího roku 😕

No na to ani nepomejšlej a už vůbec to neříkej nahlas....!!!!!!!! Pesimisto furt.... 😅 stahuješ kalhoty a brod ani nevidíš.... 😛

No.. :) aspoň stihnu eště víc vytunit tu hru o zlatý poklad... 🤩 toho času se musí využít a udělám z toho takovou celodenní hru.... 😁😁😁

Ale fakt mi to potkání se už chybí..., to vám teda řeknu... 🥺🥺🥺 dva měsíce za plotem.... se snad naučím i plést a háčkovat... 🤦‍♀️😂

Posted (edited)
před 10 hodinami, Weri 605 napsal:

Pro ty co mají již zaplaceno:
Pošlete mi prosím sms na číslo 602 290 364
uveďte číslo účtu a jméno (ať dohledám částku) - vrátím vám peníze...

To nemáš evidenci plateb?  Na Transparentním učtu je snad vidět od koho to došlo podle SS a ten kdo ma přistup ti snad čisla učtů dá. A ty co platili kartou, teda bez čisla učtu jsou asi 3, tak tem mužeš napsat.

Srazu je každopádně škoda, i když jsme jet nechtěli protože jsme měli jinou akci, která je bohužel taky fuč.

Edited by Radek Hurvajz

Před hodinou, Weri 605 napsal:

No na to ani nepomejšlej a už vůbec to neříkej nahlas....!!!!!!!! Pesimisto furt.... 😅 stahuješ kalhoty a brod ani nevidíš.... 😛

No.. :) aspoň stihnu eště víc vytunit tu hru o zlatý poklad... 🤩 toho času se musí využít a udělám z toho takovou celodenní hru.... 😁😁😁

Ale fakt mi to potkání se už chybí..., to vám teda řeknu... 🥺🥺🥺 dva měsíce za plotem.... se snad naučím i plést a háčkovat... 🤦‍♀️😂

Pesimista ani né ;) jenom se ke mě dostává víc informací, než je v mediích, ale to už jsem ti taky vysvětloval :( 

jako pokud si nekdo mysli, ze 6.6. se vse otevre a vsichni jedeme kantare, tak tak optimisticky to rozhodne nevidim..... ac bych moc rad....

@Radek Hurvajz ano.. i takhle "neosobně" to můžu udělat... :) Evidenci plateb samozřejmě mám... Ne všichni to třeba budou chtít poslat na stejný účet... :) Ale víš s čím bych potřebovala fakt pomoct...? S emailem clubu na mobil... mě to prostě nechce ani příjmat (což by mi i stačilo) ani odesílat... Určitě se ozvu... co a jak .. :)

no myslim, ze horsi to mel MilanF1 kdyz pro nezajem musel zrusit sraz. Weri ma kliku, ze Korona :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 

No jo, ale tam nikdo nechtěl jet , protože věděli , že si stejně nepokecaj. :papa      To je stejné jako by ho Milan pořádal se mnou  😂

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...