Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

koupě automobilu


michkub

Recommended Posts

no u insignii se obecne vi, ze se celkem dosravaj. Zjistoval jsem si to tenkrat u polaku, protoze tam jich jezdi hafo a spousta jich ma za sebou drahe servisy. Osobne jsem od koupi takoveho auta ustoupil. Tento pripad presne kopiruje to, co jsem za tim tenkrat videl. Mel jsem vybranou insignii za 280 (trosku nad rozpocet zde uvedeny), 4 roky starou, pak tam byl sup za 400, taky 4 roky stary, nakonec jsem sel do mondea za 380. Vse melo najezd do 150tkm. Dost lidi me od ty insignie odrazovalo a dobre jsem udelal. Ono koupit 4 roky stare auto za 200, kdyz nove stalo 800, tam proste "neco" musi byt. Premyslim ale, ze kdyz jsi tu insignii koupil, udelal jsi zakladni servis? rozvody, vsechny filtry, naplne... apod....?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, michkub napsal:

Sorry,ale pokud počítám správně tak tehdy to bylo 5 roků staré.A pokud si to pamatuji,tak právnická podnik.osoba dává podle zákona 1 rok záruku.A to auto se pokazilo ještě v termínu. A promiň,ale auto za čvrt milionu, jezdit rok, směšné.A prodávající ruce pryč.Jestli ty máš na to, každý rok kupovat auto za milion,tak já určitě ne.

Za prvé je to půl roku a za druhé je to na skryté závady.. to že se během používání něco pokazilo a přestalo mazat není skrytá závada :)  

Být tebou, tak si raději dávám pozor, aby se tato honba za senzací neobrátila proti tobě v podobě trestního oznámení od majitele bazaru... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, pavelu96 napsal:

A co jsi udělal pro to, aby to nepřestalo mazat?

Přijde mi, že jsi uživatel co koupil, jezdil (bez údržby) a čekal, až se to vys*ere a pak čekál, že majitel bazaru zacvaká co jsi vlastní vinou dos*ral...

Ale to je jen můj názor podle toho, jak se prezentuješ... :aut

Určitě jako vyučený automechanik nevím opravdu nic o údržbě nevím.Ve škole nás učili péct rohlíky.Kup si auto za čvrt mega zajeď si 2000km a až se ti po takové jízdě posere tak to neřeš a kp si další auto za čvrt mega.Hodně úspěchů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Scratch napsal:

no u insignii se obecne vi, ze se celkem dosravaj. Zjistoval jsem si to tenkrat u polaku, protoze tam jich jezdi hafo a spousta jich ma za sebou drahe servisy. Osobne jsem od koupi takoveho auta ustoupil. Tento pripad presne kopiruje to, co jsem za tim tenkrat videl. Mel jsem vybranou insignii za 280 (trosku nad rozpocet zde uvedeny), 4 roky starou, pak tam byl sup za 400, taky 4 roky stary, nakonec jsem sel do mondea za 380. Vse melo najezd do 150tkm. Dost lidi me od ty insignie odrazovalo a dobre jsem udelal. Ono koupit 4 roky stare auto za 200, kdyz nove stalo 800, tam proste "neco" musi byt. Premyslim ale, ze kdyz jsi tu insignii koupil, udelal jsi zakladni servis? rozvody, vsechny filtry, naplne... apod....?

To jsem udělal všechno.Na to jsem se učil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsi nenapsal, proč "přestalo mazat".

Jinými slovy, kde udělal prodejce chybu, která způsobila průšvih na autě.

Můžeš nás přesvědčit, že máš pravdu, ale musel bys to popsat - pak se tady mnoho nás "starých" může přiklonit na tvoji stranu. Zatím jsi ještě neuvedl, co se vlastně stalo.

PS: hodláš si koupit Peugeota? V ceně do 200 t. by to mohla být např. 5008.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, brutall napsal:

Co jsou skryté závady na bazarovým autě?:myslim

všechny závady o kterých prodávající věděl, ale při prodeji je neoznámil (písemně)

bazar to řeší známou větou , že kupující si předmět prodeje prohlédl a kupuje tak, jak leží..., napíše do smlouvy, že auto je pomalu vrak, na což kupující, okouzlený autem nereaguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, P607Olda napsal:

Ještě jsi nenapsal, proč "přestalo mazat".

Protože olejové čerpadlo bylo vadné.V autorizovaném servisu mi řekli,že jsou nějaké čidla vadné.To jsme opravili.Olej.tlak jsme bohužel nezkusili,protože podle předložené servisní knížky bylo auto servisované v opelu v Itálii.Je to pět let stará věc,jen jsem se podělil o zkušenost.Až budete mít podobnou zkušenost potom suďte!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš, že to bazarník věděl a zatajil? (byl by sám proti sobě, pokud by to věděl, tak je lepší že by to hned opravil, než se hnát do průseru)

V autorizáku to nenašli - neopravili? to by ses mohl soudit i s nimi...

Čidlo tlaku jsi vyměnil, a nové čidlo ukazovalo tlak OK?

No a když jsi automechanik, tak snad si poradíš - sehnat motor z vrakáče a přehodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ChouLu napsal:

Za prvé je to půl roku a za druhé je to na skryté závady.. to že se během používání něco pokazilo a přestalo mazat není skrytá závada :)  

Být tebou, tak si raději dávám pozor, aby se tato honba za senzací neobrátila proti tobě v podobě trestního oznámení od majitele bazaru... 

Že jsem přišel o čtvrt mega to fakt považuji za senzaci.Pro tebe je čvrt mega asi pár drobných.Chudák pan majitel by asi zkrachoval kdyby se k tomu postavil čelem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...