Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Magnety z HDD na privod paliva


hloze-ja

Recommended Posts

Kouknete na tohle http://jump.to/skodovky .pak \"Skoda\"-uplne dole -\"upravy\",pak \"ostatni\",pak \"Zarizeni na snizeni spotreby.Uz dlouho tohle znam.Dokonce jsem to zkousel(jen na benzinu).Zdalo se mi,ze to nefunguje,tak jsem to zase vyhodil.Nemate s tim nekdo zkusenosti?Nebo jen neco neslyseli?Docela by me to zajimalo.Prodava se i nejaky zarizeni (Magnety ve \"specialnim\" krytu;)),mysim Powerfuel.Ale princip je ten samej.Rozdil je jen v cene.Strarej hadr=0Kc.Nez nejakejch 2tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, znám to, jeden takovýhle bazmek mám doma. Vymontoval jsem to z 1,8D bouraného přes střechu - no určitě mu to muselo přidat nejmíň 50 koní, když s tím pak vyletěl ze zatáčky :D :D :D

Za kolik se to tehdy prodávalo, za 2 tisíce? Tak to nechám za 500,-, a? nežeru... :D;)

Ne, vážně, je to nesmysl a past na prachy (v tom orig. provedení). Magnety z HD si tam klidně dej, když je máš zadáčo, ale efekt to mít nebude.

Mnohem větší efekt v úspoře paliva mívá např. včasná výměna vzduchového filtru, kontrola brzd, jestli malinko nepřibržďují.... apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...