Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

5008 MPV--spolehlivé auto


ozzy56

Recommended Posts

Chjo, zase novinář - redaktor:

" Dají se přitom rychle sklopit zpět do podlahy (pozor, ať si při tom neucvaknete prsty stejně jako ten nešika, co píše tento článek) " - kdyby zatáhl za určené poutko, není možné, aby si ucvakl prsty - tady jen propaguje svoji nešikovnost

" Sedadla ve druhé řadě se pak dají různě posouvat a sklápět, dokonce jdou i zcela vyjmout. " - vyjmout nelze, aspoň u ročníku 10, který jsem měl

" Hlavně se vyhněte verzi s robotizovanou převodovkou, což je řidičské peklo. " - zvláštní hodnocení, zřejmě ji nezkoušel. Kdo ji má, spokojeně jezdí. Zase jeden příklad, kdy někdo kritizuje, ale nevyzkoušel, případně vyzkoušel velmi krátce.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@radim.1008 jestli máš pětimístnou verzi, tak to asi nejde. Tato poloha se dosáhne tou rukojetí nahoře opěradla - "sklop opěradlo pro nástup do třetí řady".

Anebo pod sedadlem odjistíš tu kleštinu. Lze i u prostředního sedadla. Gumičku jsem přidal já proti klepání.

image.png.e64bb6ab92f16a04f349cb6ac82b9dae.png

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P607Olda - Dobrý postřeh.

Mám 7míst.O těch krajních vím, ale o tom prostředním jsem nevěděl. Díky. 

Na druhou stranu proč ho zvedat? Kdybych chtěl zvětšit objem kufru,je asi lepší sklopit vše do roviny, než aby mi ubraly prostor stojící sedačky.🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

úplně nesouhlasím s tím, že nerezne. Hliníkovou kapotu má 90% aut zespodu v předním lemu zoxidovanou (zatím nahoru nevylezlo), slušná koroze na podvozku v místě zadních sedadel (možná i jinde, tohle jen co bylo vidět), páté dveře mám lakované už 3x, nejdřív půchýře pod oknem (chyba z výroby) pak 2x vylezly půchýře kolem značky. A aktuálně puchýře na obou zadních blatnících na různých místech.

Překvapivě prahy u předních kol omlácené na kov a koroze žádná

Ale co bych asi chtěl u 9 let starého auta

Upraveno uživatelem martinecondrej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...