Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

teče motor oil r.1999..pomůže někdo ?


jardancz

Recommended Posts

Ahoj chlapi, stále pohoda až na to ,že mi 2X buchla voda a asi tím se mi zkroutila hlava  (teorie)  ...PROBLÉM : začal mi téci moto OIL (ve směru jízdy vpravo )..už je to skoro veterán !! (kára v poho...koupil jsem všechny nové gumy a teď toto..) , ale teče oil ! a už mám pocit že je to moc....Děkuji Jarda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, a co to jako je, aspoň na co to jezdí jsi mohl napsat když už neuvedeš jakej je tam motor. A co chceš vlastně slyšet, nebo teda číst?  Že to prostě musiš přetěsnit? Zjistit kde to teče, jesltli pod vikem, nebo teda pod hlavou, nebo gufera na vačce, prostě rozebrat a přetěsnit, v připadě hlavy přebrousit nebo vyměnit, pokud se to vubec vyplatí.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, jardancz napsal:

POD VÍKEM...MOC TO NEUMÍM OVLÁDAT...JIŽ JSEM ODPOVĚDĚL...DÍKY JARDA

 

No odpověděl, ale mně do SZ, k čemu to asi tak je??

VIZ: Ahoj, Peugeot..motor.. (už TP VYMAZÁN... 7BFXT, 1360, BENZÍN, otázka jestli do toho jít je zásadní,  jezdím  50 let ( poue z dnešního pohledu 4 auta )...AUTO VLASTNÍM 6X TP. DÍKY jARDA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady bude kazda rada draha :D no jo, klasicky slaby misto u motoru TU. Tyhle veterani jsou pro nekoho, kdo si zvladne udelat vse sam (doma by se to, pocitam, dalo v pohode udelat do 5 tisic Kc vcetne srovnani hlavy, novych sroubu, gufer a rozvodu) , ale tady to nebude ten pripad, takze nejlevnejsi bude hodit to ze skaly, nebo dlouho hledat servis, kde to treba kolem 7-10tis udelaji, za min asi ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je popis jak noha, to jo :D

U téhle 1.4 se musí seřizovat vůle ventilů, tak možná to tam mlátí. A může téct těsnění ventil deklu, taky nic hroznýho, stokoruna a trochu silikonu na motor. Jestli je tazatel zručný a dělal třeba vůle na škodovkách, tak zvládne i tenhle motor. Stačí si koupit magickou knížku Jak na to PEUGEOT 306, tam je vše celekem pěkně popsané pro samouky.

Jinak, že teče olej? No a co. Jestli je jenom standarně poblitej motor a nezůstává pod autem pokaždé kaluž, tak to problém není. Co je od oleje, to nerezaví. A jestli jde o STK, tak stačí čistič brzd a hadr před návštěvou.

Upraveno uživatelem inoxing
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...