Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 504 2,1 Diesel


KoudaK

Recommended Posts

@Pe.Trjsou lidi co umí a dokáží z takového auta udělat pěkný kousek a nebo třeba může posloužit jako zdroj náhradních dílů. Je mi Jasný, že pro tebe s tou korejskou rychlokvaškou nějaký starý vzácný díly jsou tabu... 😃

@Péťa Kdyby si viděl co se mezi veteránisty prodává a v jakým stavu a za jaký peníze, tak tahle palubovka je krásná voňavka.. To není jak pár let staréj mercedes na kterej seženeš všechno... 😉 

 

Popravdě, když jsem čet vaše komentáře tak jsem pochopil, kam to tady asi tak nějak směřuje. (Hodně jsem to musel upravit abych to sem mohl napsat) 

Toto je další malý minus k tomu až se budu rozhodovat jestli jet na další sraz nebo ne... 

Prosím než příště něco takového off topiccoveho napíšete, zkuste o tom popřemýšlet. Díky... 👍 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@KoudaK Nemám vůbec nic proti veteránům, ale znám jen ty voňavky, co jsou na výstavách. Tohle mi prostě jako krásný interiér opravdu nepřijde ;) A neboj, na srazy jezdit můžeš, je malá pravděpodobnost, že se tam potkáme.

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koudaku , psany text je psany text to bohuzel. 

K tematu jsem vic nez vecny , vim co ota nakupuje 😉

 

 

edit a nechovej se jako ty ubrečený z fcb , projedou trapně každému profil a začnou hejtit :D 

Upraveno uživatelem Pe.Tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pe.Tr to nemusí být přímo Ota.. Je spoustu jiných co třeba by tenhle model uvítali jako zdroj ND. Ota mě prostě zrovna napadnul.. 

Jo a jaký projíždějí profilu na fb? 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...