Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Hever na kolečkách - teče olej


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Mam dotaz, přetěsňoval někdo 2T hever na kolečkách, ma to smysl? Nebo to jen rozeberu a pak vyhodím, protože to bude v pr...? :D A jestli vubec jde sehnat nový kroužky do toho.

Kape mi z něho olej, bud z pumpičky nebo pístu, ještě nevim odkud, je to cely poblitý tak to není vidět.

Dík

 

Jedna se o tento

image.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak je to jak jsme si myslel, tak ještě parkrát použiju a pak pujde. no

 

Akorát přemejšlim co pořidit, tenhle nemá moc najeto, cca 8 let a 2 auta na jaře a na podzim přezutí + sem tam nějaká ta oprava, čili nahoru dolů cca 200x

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož tak ho nevyhazuj. Až přestane zvedat tak tam do toho přes ten upouštěcí ventilek stříkačkou stříkni trochu motorového oleje nejlíp nějakou 15w40 co bude trochu hustější a je to, do regálu pod to dej hadru kterou když zvedák z regálu vytáhneš vyhodíš a dáš suchou. Protože tyhle zvedáky nemaj smyslu opravovat protože když ho dobře trefíš v akci tak se dá kolem 500 sehnat. A na to kolikrát popisuješ že ho použiješ nemá zase smysl kupovat nějakej drahej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak gumičky v podstatě jakýkoliv se dají u nás koupit v Mateze. www.mateza.cz

Ale jak je psáno výše, když je vydřený železo, je zbytečný dávat gumičky. 
Kdyby jsi přece jen potřeboval, napiš rozměr. 
Koupím ti je a zašlu.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Péťa changed the title to Hever na kolečkách - teče olej

Nebo tak počkat, až bude suchej a pak koupit novej. Dají se sehnat na kdejakým eshopu kde prodávaj potřeby pro motoristy. Když by se povedl ten v kufru tak by jsi měl vystaráno až by začal časem propouštět tak bys jen pokaždé vytřel kufr do sucha😀 . Já teda mám v současné době trochu dražší a větší ale taky jsem je bral v akci a do dvojky se vejde i větší ale u těch je problém se skladováním a pokud je nepotřebuješ každý týden tak to jen zbytečně zabírá místo. 

@Agrafik hele u těch zvedáků záleží jak se povedou ve fabrice. Já mám jeden dobrých 21 roků a nikde neteče ale někde propouští uvnitř nedrží zvedlej a mám k němu sentimentální vztah je to věc kterou jsem si koupil za první výplatu po návratu z vojny proto má takříkajíc čestné místo pod ponkem a moc ho nepoužívám jen když už nemám čím jiným zvedat. Za tu dobu jsem měl ještě asi dva a ty začali propouštět ven tak ty jsem používal dokud tam byl olej a pak jsem je hodil do šrotu.

Ono teď je to trochu jiný když se nemůže nikde moc courat tak by to člověk mohl brát tak jako že lépe utracený čas než se povalovat na kanapi ale i tak budeš se s tím hrabat dvě hodiny zacintáš s tím půl garáže a zjistíš že je vyžraný železo takže když dáš novou gumičku tak to bude o zvednutí jednoho auta během přezouvání a zase to bude pouštět. To je takový no jak píšu teď by třeba někomu toho času nebylo tak líto a třeba by se tím zabavil i na celé odpoledne. A vím co píšu protože na té dnešní situaci je nejhorší takový to nic nedělání nebo takový no dneska se mi nechce tak zítra a ve finále zjistíš že v pondělí jsi chtěl něco dělat a je neděle a ty jsi se v plánování dostal do stadia zítra to udělám. Druhou věcí je že dnes se dá dělat z materiálu který máš doma pokud potřebuješ někde něco koupit tak narážíš na dostupnost( eshopy nedoplňují zboží snaží se využít situace a vyprodat i věci který tam silážujou roky) nebo že zkrátka ty různé uloženky zásilkovny jsou zvlášť na malých městech součástí třeba elektra nebo podobného kšeftu který spadnul pod vládní nařízení a musí být zavřený. A posílat si to domů PPL,DPD , ČP je zbytečně drahý přece nekoupím např. krabici šroubků za 50 Kč a nedám 150Kč za dopravu PPL když na tu zásilkovnu by to mohlo být za 39 Kč. To se raději budu věnovat jiné práci nebo se budu válet na tom kanapi. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ak budes brat novy tak jednoznacne sirs,i tieto maju slabu stabilitu a aby mal dlhu paku  ,mal som ten isty a ostal niekde u kamosa v garazi a  uz tam je roky, silu ma ale ten zbytok nic moc 

potom som vzal nizkoprofilovy  ocelovy vystuzeny (45kil) ale neodhadol som velkost  a to bolo uz pre mna moc velke na prenasanie,tak som ho strelil do servisu 

a vzal ten  s hlinikovym ramom  a je ok jak velkostne na prenasanie tak vahovo  cca 27 kil 

samozrejme cena je niekde okolo 160 euri ale oplati sa ak mas viac aut doma 

 

 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadat muže, Nařadí od Starline si už víckrát nekoupím, stačilo jednou, s problemama jsem ho vracel a nikdy víc. Navíc je drahej, Ten muj byl za 600,- a vydržel dost dlouho, a ještě chvili asi vydrží, jen bude mastnej :D. Takže do litru a šmitec

 

Ale díky :)

 

Zajimalo by mně jakej je tady mezi těma dvěma rozdíl. krom ceny, těch par centimetrů na zdvihu a vaha nehraje roli.

https://www.autokelly.cz/Product/DO-CF23390/12537755/39051195;40133693;40134723;40133903;40137010

https://www.autokelly.cz/Product/GV-T82000C/4093887/39051195;40133693;40134723;40133903;40137010

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...