Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

A já mám z centrálem jiný problém


Harry

Recommended Posts

Nemáte někdo takový plastový \"ďublík\" je zevnitř nalisovaný na osce zámku a do něj vede to táhlo.Ten plast se posral a já nemohu odemknout,ani zamknout auto centrálem.Musím jít z pravé strany otevřít manuálně (tam zase je v pr... snímač) a ptevřít zevnitř.Potřeboval bych kdyby to někdo měl.Prý se to neprodává,jen celý zámek či co.Oddie..nemáš to doma?Předem díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak hele, to ze se to neprodava je kec - spis se nechce prodavat, protoze to nevynese tolik, co cely zamek.... Jinak:

nikde jsem nenasel, co mas za auto, tak jsem to hledal pro 205ku - obj. cislo: 9170 J3, část zámku, cena 75,55Kč s DPH original PEU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Né nejedu.Už to mám v pohodě,koupil jsem to v Peugeotu,prodává se to sada (levé a pravé dveře) za 75Kč.Akorát nechápu proč taková část je plastová a ještě nijak jištěná.Ono je to na tom zámku jenom nasunuté a protože je to plast,tak to moc asi nevydrží.Zjistil jsem že předchozí majitel to měl lepené.Asi chtěl ušetřit 75Kč :-) Ještě že moc nešetřil na ostatních věcech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Oddie: jo to asi přehlídl.Je to nacvaknuté přímo na osce,která se točí s klíčem a na druhém konci je prostřečené okem.Zatím to drží,ale je to plast a přeci jen odemykat se musí.Ještě furt jsem nesehnal tu pravou baterii do origoš dálkače :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...