Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ostrekovače predných svetiel


Maroš08

Recommended Posts

Prosím o radu či sa už niekto stretol s tým že mu na 5008  po facelifte r.v. 2015 nefungovali ostrekovače predných svetiel.

Skúšam ich pri naštartovanom vozidle aj pri jazde ale nefungujú.

Neviem kde sú poistky na ostrekovače alebo to môže byť iný problém? Až tak moc sa zasa ostrekovače svetiel nepoužívajú tak fakt neviem kde je problém.

Vďaka za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nuž auto som kupoval funglovku a samozrejme ostrekovače svetiel fungovali.

Preto bod 1 vylučujem lebo vody mám v ostrekovači vždy dosť a diagnostika preto nemá dôvod vypnúť ostrekovanie svetiel.

Zničený motorček to je pravdepodobné len mi nejde do hlavy že na 4 roky starom aute odišiel motorček ostrekovačov lebo tie naozaj používam málo. Na sklá používam tekuté stierače a veľmi sa mi osvedčili. Preto málo používam ostrekovače na sklo aj svetlá. Samozrejme občas ich použijem.

Nerozumiem čo znamená že niesu splnené všetky podmienky na ich funkciu. Idem autom v daždi svetlá svietia zapnem ostrekovače predného skla držím dlhšie páčku ostrekovačov a čelné sklo ostrekujú ale svetlá nie. Vždy keď fungovali tak najprv som počul motorček ostrekovača čelného skla a v zápätí sa zapol motorček ostrekovanie svetiel.

Teraz však ostrekovanie svetiel nefunguje.

Preto sa pýtam či na ostrekovanie svetiel nemôže byť zvlášť poistka?

Hadička nieje prasknutá lebo nikde nevidím vodu pod autom keď púšťam ostrekovače svetiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...