Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P508 - Výměna oleje v automatu?


filo06

Recommended Posts

Ahoj všem,

vím, že je to takové ožehavé téma ale uspokojivou odpověď jsem nikde nenašel. P508 SW 2.0 HDi 120 kw AT, rok 2014, před faceliftem. Měnit olej v automatické převodovce? Oficiální servisní harmonogram uvádí olejovou náplň jako doživotní, autorizovaný servis také a jeho rada zní: Pokud to nic nedělá, nesahej do toho... Zajímala by mě Vaše zkušenost. Má smysl první výměnu provést u auta s nájezdem 170tkm - bez zjevných problémů nebo může proplach+výměna udělat víc škody než užitku? Máte automat, jaký máte nájezd a jak se o převodovku staráte? Díky moc všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám kilo90 a máslo v automatu bylo u předchozího majitele "měněno" každých 50-60tis. Já to zkrátil a za posledních 40tis to budu dělat po 2. Měněno jsem dal do uvozovek, protože se to nikdy nedělalo proplachem, jen metodou vypustit/napustit.
Nemá smysl se o tom více rozepisovat. Je to tady na fóru popsáno x-krát. Stačí trochu pohledat a přečíst. V konečném součtu se musí každý rozhodnout sám, jakou cestou se vydá :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...