Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 SW replacement - Mondeo Mk4 TDCi


thorr001

Recommended Posts

No nevím, ten nárazník ještě snad( ale z pravé strany mi připadá tmavší (proti blatníku)), ale ty dveře vůbec. Aspoň mohl spravit ten práh. Naprosto upřímně, možná by bylo lepší a levnější sehnat jiné věci v barvě a přehodit, tohle bych asi nepřevzal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za mě to není až taková tragédie, ten prah a i podběh bych mohl vyřešit ale už by to lezlo moc do peněz, je to prostě auto za 40k...

 

Resp. Napadá někoho nějaká levná varianta co s tím?

 

BTW. Co nevidět bude novej volant s tempomatem

IMG_20200524_114216.jpg

Upraveno uživatelem thorr001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@thorr001 jestli ten práh dveří nechceš řešit odborně a umíš s laminátem, tmelama, stavební pěnou a podobnýma materiálama, viděl jsem už takové prohlubně atd. opravené způsobem co píšu a bylo to k nerozeznání od karosařiny :super

já s tím dělat neumím, takže bych si ten kus prahu vyměnil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Havlicek.Lukas napsal:

nechapu
davat X tisic do opravy prahu se ti nechce
ale kupujes zbytecnnosti jako volant budiky chromove listy a dalsi kraviny

díky za názor, je to věc priorit, zrovna ty budíky byly asi nejlepší investice co jsem na tom zatím udělal - je tam ovládání telefonu, rádia, palubáku atd.

Ten prah jsem ošetřil proti korozi a víc to řešit nebudu :) (zatím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě že ty fotky zkreslují, stačí se mrknou do mého vlákna kde jsem teď měnil nárazník který je nově po laku.. Taky to vypadá že to celkem bije do očí (ikdyž asi ne tolik) ale člověk kterého na to neupozorním to ani nepozná (vyzkoušeno) :) A je to i hodně o úhlu pohledu - zpředu není poznat nic, z boku z vrchu to bije do očí ale zespodu vůbec.. 

Jinak já osobně bych taky nejdřív udělal ten práh a pak teprve řešil lakování dílů :D Budíky samozřejmě chápu.. Ale každý to má jinak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...

menší update za prvních 10tkm:

- jízdně nesrovnatelně lepší než 307ka, je to o kategorii lepší auto, asi i díky gumám 235/45 R17

- spotřeba podle PP je do 5,5l, dálky se dají kolem 5, což je vzhledem k rozměrům auta super :)

- co se týče oprav a servisu - zatím jsem řešil novej olej, filtry, regulaci turba a senzor tlaku oleje, auto má aktuálně skoro 350tkm

 

Abych jen nechválil, pořád se mi nepodařilo dodělat samostmívací zpětné zrcátko a i co se týče koroze je to horší než u 307ky, hold Ford...

Taky mi chybí panoramatická střecha :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 měsíce později...

Trošku to tu obnovím auto mám už skoro 9 měsíců, za tu dobu najeto cca 25tkm. Zatím jsem 2x měnil olej a filtry, regulace turba, senzor tlaku oleje, montovalo se TZ a měnila jedna zhavici svíčka. 

Kromě toho ještě mám jinou sadu vstrikovacu, jeden původní začal téct a auto blbě startovalo. 

Mírně se mi ztrácí voda, cca 0.3l na 1000km, všude kolem motoru je sucho, zkusím utesnovac a uvidíme 🙂

 

Jinak spotřeba 5.5 až 6l. 

Co se týče úprav - mám kompletní červené podsvícení, polokozeny sedačky a podsvícení řadící páky. 

Co nevidět budou nový tapeciry + vytlumeni dveří, facelift Conves budiky a chystám se na montáž automatického svícení, stěračů a samostmivaciho zpětného zrcátka 🙂

 

IMG_20201204_144216.jpg

Upraveno uživatelem thorr001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...