Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kufr - nefunguje otevírání kopem při zamčeném vozidle - snad vyřešeno


P607Olda

Recommended Posts

Vyskytuje se to často, a je to otravné.

Toto tema je "Funguje kufr? Ano/ne".

Úplně jiné tema je "Chtěl bych elektricky otevíraný kufr? Ano/ne/proč".

Buďte tak laskavi, a držte se tematu. Pokud chcete diskutovat na svoje tema, nic vám nebrání si ho založit.

Zvláště, @loque, když to hned v první větě označíš za "hlúposť", čímž tomu dodáš útočný směr.

Podobně @ozzy56, už při psaní jsi asi tušil, že je něco špatně, když se předem omlouváš za jízlivost.

Doufám, že jste, @ozzy56 i loque pochopili, jaký je rozdíl mezi uvedenými tematy na diskusi. Pokud ne, tak je škoda něco vysvětlovat.

Sorry, že vám musím psát takto drsně, ale odbíhání od tematu dotazu je bohužel časté, a odrazuje od diskuse (nemám důvod bránit svoje rozhodnutí pořídit si tuto výbavu).

Mmch, @ozzy56, minule jsi sliboval, že na moje příspěvky nebudeš reagovat...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008
V 4. 11. 2020 at 10:45, P607Olda napsal:

ozzy56: ano, stojí to za to, v 99% procent případů přicházím, anebo i odcházím s plnýma rukama, při odchodu to i zamkne auto.

Raději bych si odpustil 10 jiných věcí, v mém případě i kameru, nastavení profilů, ty kroužky, co lítají na tachometru, ambientní osvětlení, hlasové ovládání, které většinou vytočí T-mobile, hlídání pruhu, knoflíky na volantu, které mění pozici, když točíš volantem (to fakt nikoho na světě neštve?) - proti tomu byla páčka vpravo pod volantem učiněný zázrak.

Až to vývojáři doladí a někdo jim vysvětlí, co je zbytečnost, tak se to asi zavede na většině aut, podobně jako centrál.

No právě - až to vývojáři doladí... Za ty peníze bych předpokládal, že systémy a vychytávky jsou plně funkční ke spokojenosti uživatele. Nebo aspoň bych to tak chtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@P607Olda

možná by to chtělo trochu uklidnit, já se neptal tebe, ale v tvém linku..., chtěl jsem jen vědět, jak to otevírání kufru funguje, nic víc, opravdu nemůžu za to, že jsi měl auto dva měsíce v servisu zbytečně a jsi vynervovaný, když ani prodejce není schopen ukázat postup, kdy to bude fungovat na 100%, taky by mě sralo, že jsem zaplatil něco zbytečně...,  už jsem si za ty roky zvykl na to, že když někdo napíše svůj názor, začneš kopat kolem sebe a pak se na pár měsíců odmlčíš, tak doufám, že to nyní není tak zlé , ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56Bohužel, s tím odbočováním z tematu je to časté a nejen ty, ale i jiní. Potom vlákno, které mělo řešit technický problém, se rozplizne do spousty vysvětlování a řečí okolo.

 Nejsem nervozní, spíše mám rád tah na branku, což ty odbočky právě znemožňují.

A přidám ještě vzpomínku, na 405 v roce 95, které se kufr otevíral sám po stisku tlačítka - měla tak silné pružiny a na kufru nebyl tapacír. Od té doby jsem si přál mít auto, které mi takto otevře kufr.

Jsme na třetí stránce vlákna, a teď se koukni, kolik málo prostoru bylo opravdu "k věci", tedy popisu technického problému a jeho řešení, a kolik bylo řečí okolo.

A znovu zdůrazňuji, že to píšu s úsměvem, neurážím tě ani nepodsouvám taková slovy jeko "vynervovaný", "kopat kolem sebe". Věnuj se technickému problému a nikoli psychologickým hodnocením.

Auto 8 týdnů v servise mi nevadilo, důkladně jsem si vyzkoušel 308 a zároveň to byl experiment, zajímalo mě jak si s tím poradí.

Na skutečné řešení jsem přišel později, až jsem si všímal, že někdy se kufr otevře, a za jakých podmínek.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 11. 2020 at 9:16, ozzy56 napsal:

zcela vážně a bez jízlivosti se zeptám--stojí vůbec ten el. kufr za to??

A naposled se ptáš:

"chtěl jsem jen vědět, jak to otevírání kufru funguje, nic víc,"

Tak se prosím podívej, na co jsi se zeptal a jak z toho potom uhýbáš. Je s tebou těžká řeč, zapíráš, na co jsi se zeptal.

Pozn. Nevím, jak se vkládají dvě citace do jednoho příspěvku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...