Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Elektrická Babeta aneb skůtr Honda PCX 125


ozzy56

Recommended Posts

mno, nechci dělat machra (opravdu nejsem žádný motorkář),  ale s tou yamahou je to zas jiná jízda :super,  jenže nejvíc se bojím, že když zastavím neudržím balanc a končím, bo to sám nepostavím na kola 🙈😂, o tu ostudu nejde, bo v helmě každá kráva černá...🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yamaha Fazer FZ6 má nízké těžiště a hmotnost jen 186kg, tu by položenou zvedla i moje manželka, já jsem jen o hlavu větší než kýbl, ale v pohodě z ní dosáhnu na zem. Kufry to žádný nemá - mám ji půjčenou z firemní autoškoly. Moje soukro Honda Integra to je jinej macek, váží 248kg, když mě v garáži spadla z bočního stojánku, měl jsem co dělat, abych ji zvedl. Sedlo má trochu výš, ale jinej posez a když si za mne sedne zákonitá, tak v pohodě došlápnu oběma na zem.

received_4404179596322367.jpeg

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

V sobotu byla dvě PCX městské policie na Skútršňůře (aneb 18. skútrteror v pražských ulicích). A jeden zdejší dopr.polda tam taky. Hoj! 😉 Já za ten den najel 200 km 😎

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@MotoMoto Ja ti nevim, motorkářský vlákno tu je a je jinde, tady je to o skůtru 125 vs elektro. Nejsem si jistej ale ta tvoje Rejže má nejmíň 750, tak co tady dělá?? :D:D

Fakt jsem se lekl než jsem viděl fotky že jsi si koupil skutra 125 :D myslim že by pod tebou zmizel :D

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

dnes jen 5 km, pak mi něco narazilo do krku a vzápětí píchlo žihadlo--mám na krku bulku velkou jak vlašský ořech a svědí to jak sfiň, měl jsem svetr rolák, ale přesto nestačilo..., naštěstí to neroste, asi bych se udusil 😢, musím si koupit ten origo šál s průhledem na oči

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Trochu to tu oživím. Také uvažuji o koupi nějakého přibližovadla do práce (15 km tam a 15 zpět). Přemýšlel jsem o elektro, ale po přečtení témat zde na fóru jsem začal hledat a zaujalo mě toto: https://www.mtt-brno.cz/objem-125-cm3/4976-skutr-buffler-ss125n-eu5-navajo-sport-cerna.html

Máte někdo s tímto skútrem zkušenost? Děkuji za každý názor. :papa

Upraveno uživatelem Péťa
Upraven odkaz, aby v něm nebyly reklamy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pepito Ty máš kde nabíjet, šel bych do elektrického. Kromě výměny baterií jednou za pár let ho nebudeš muset nijak servisovat. Když vidím, jakou péči vyžadují ty spalováky, tak to mě odrazuje. Od tý doby, co má máti elektroskůtr, tak o něm nevím. Spalovák sice vyšel asi levněji, ale každou chvíli mu něco bylo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...