Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Elektrická Babeta aneb skůtr Honda PCX 125


ozzy56

Recommended Posts

až si to sedne tak uvidíš že v běžných rychlostech ve městě či na okreskách to jde - díky variátoru to do 50 kmh je docela svižné, že většině běžných aut ujedeš a na okreskách to 90-100 v klidu drží takže Tě nepředjíždějí náklaďáky a autobusy 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

dnes využita hodina před obědem mezi dešti a mám najeto celkově přes 100 km, vyjel jsem za sluníčka a vracel se v dešti:(, ale 90km/h to dalo a ještě by to možná trochu šlo, ale narazilo mi něco do hledí na přílbě--jenom jsem stihl zavřít obě oči 🤣,😂, byla to fakt pecka, asi čmelák nebo co, naštěsní hledí neprasklo :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...

dnes jsem z toho vymáčkl 100, jestli to bude tak pokračovat a co dva měsíce Honda zrychlí o 10 km/h, příští rok to vypadá na nějaký rekord 😂🤣, ale musím říct, že je to paráda si takhle provětrat hlavu, je to neskutečná svoboda, vždycky omládnu o desítky let :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Veverka To nebyla urážka. Jen ten stroj prostě neznám.  Za mne dle pouhého setkání tyto závěry : Je to hezky vypadající skutr, jede to - do města i na okolní výlety asi naprosto vyhovující .

Víc hodnotit nemohu neznám. Veverka na tom seděl jakoby z vysoka, ale také to není žádný zakrslík  😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Klemoň Já to nebral jako urážku, spíš nepochopení. Je to přece Honda a ne "puzzle ze Šanghaje" 😀 Ale chápu resp. neuvědomil jsem si, že asi nezažíváš ty věčné diskuze o skútrech typu Maxon (jakákoliv jiná levná "Čína") vs. značky Honda, Yamaha, Suzuki, Piaggio atd. 🙃

No a že jsem trochu vyšší (matka  Příroda) a PCX drobeček, to je moje rozhodnutí (z důvodu designu stroje, místa v garáži, ceny/výkonu atd.) 😉

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

dnes byl sice vítr, ale teplý, tak jsem přidal 80 kilometrů, jinak když jsem to kupoval, myslel jsem, že budu jezdit více, ale buď je práce kolem chajdy, nebo zima, prší, vítr..., zatím nemám najeto ani 400 km  :(

DSCN1883.JPG

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes zase honda provětraná, najeto 70km, zajel jsem na rozhlednu Biskupská kupa, ale pitomec jsem zapomněl foťák, tak foto nebude :(, poprvé jsem tomu dal plný céres a 110 to dalo 🙈, ale nejlepší pro motor je kolem 70, to si jen tak brouká :super

bohužel jsem si nevzal bundu ani rukavice, byla mi zima jak psovi    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

nevíte někdo, jaká je v tom mém skůtru baterie ? jestli normal, nebo gelovka? motorky neznám a v papírech je jen 12V 7 Ah, nic víc, ptám se ohledně nabíjení baterie, psáno je ,,připneme plus na plus, minus na minus'', nebo odevzdáme dealerovi značky 😂, kujva ty dnešní manuály 😲--polovina sešitu je o environmentalu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...