Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Elektrická Babeta aneb skůtr Honda PCX 125


ozzy56

Recommended Posts

před 2 hodinami, ozzy56 napsal:

nevíte někdo, jaká je v tom mém skůtru baterie ? jestli normal, nebo gelovka? motorky neznám a v papírech je jen 12V 7 Ah, nic víc, ptám se ohledně nabíjení baterie, psáno je ,,připneme plus na plus, minus na minus'', nebo odevzdáme dealerovi značky 😂, kujva ty dnešní manuály 😲--polovina sešitu je o environmentalu...

A ty máš baterku vymletou? Moje za 4 roky ještě neviděla nabíječku asi ani za výlohou... 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Veverka napsal:

A ty máš baterku vymletou? Moje za 4 roky ještě neviděla nabíječku asi ani za výlohou...

ahoj, není jí nic, jen nechápu jednu věc--když k ní připojím nabíječku (Bosch), tak nabíjí cca jednu minutu a rozsvítí se kontrolka, že je baterka nabitá, přitom skůtr stojí v ledové garáži už 4 měsíce..., ale díky, že jsi napsal, že zatím nenabíjíš vůbec :super

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak chlapi moc doporučuju, jezdil jsem na motorkách od děcka do 20 let, pak už byla jen auta, na motorku nezbývalo, no a teď jsem si udělal radost 🤠, jezdím sám a jenom v létě když je teplo, nikam nespěchám, prostě se kochám 😂, jezdí to opravdu dobře a potichu, taky učím vnuky jezdit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56, odhaduji že jsme asi stejně "mladí" ;).

Mám to také tak. Na "stará" kolena si chci také udělat radost. Sice jsem si ji už udělal před necelými dvěma roky když jsem si koupil elektrokolo, ale skútr bych využil jak do práce (15 km), tak i na výlety. Na co budu schraňovat prachy na kontě, když nikdo neví co bude zítra. Život se má prožít a né přežít. :papa

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

🤣 mě sice o 11 let míň než @ozzy56, ale letos už mám od začátku února s manželkou na motorce najeto 300km - tři dni odpolko bylo relativně teplo. Dkud s motorkou dokážu manipulovat - má 240kg, tak doufám budu jezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Přesně jak psal ozzy, já na motorce taky do 20 let, vlastně všechno co jezdilo a pak už jen auta.  Na velké motorce jsem si párkrát sjel, ale to myslím už není nic pro mě. Po těch skůtrech pokukuju už několik let, ale nikdy na to nedošlo.  Chtěl bych to taky jen pro sebe, za hezkého počasí si udělat výlet a jen tak se projet, no a pochopitelně jako další hračku do garáže.  🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z pořízení skútru nejspíš nic nebude. :fnuk

Řešil jsem to včera s přítelkyní, které se moc nelíbí, že chci jezdit na motorce. Bojí se o mě, chápu ji, také se o ni bojím. Má pravdu v tom, že mám kabriolet, takže si vítr a nebe nad hlavou užiji i tak. Zatím to nechám otevřené.. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Ono to bude leckde dost stejně.  U nás se to s pochopením taky moc nesetkává.. 🙂   No a když si vzpomenu na ty mladé časy.. i když v té době byl vrchol 350.. divím se, že jsem vůbec přežil..  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já motorku před lety musel rozbít (sebe taky), pak pauza a před čtyřma roky sem pořídil retro skutr SYM fiddle. Já sem na ty retro věci, takovej dinosaurus... no a pravidelně s manžekou výletujem přes léto a nebo jezdim pro rohliky a na menší nákupy apod a je to strašně fajn. 

a co se týče baterky (abych nebyl moc OT) tak loni sem kupoval novou (stará teda vydržela 4 roky, myslím baterka :D). Nechával sem ji v mašině zima nezima, ale tuhle novou sem vyndal před zimou, nabil a mám ji doma v teple.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Zodiak napsal:

 služební Yamaha Fazer-FZ6.

Sluzebni, takze policejni? Jinde se snad nefasujou :) . Jak moc tomu kazi dojem nalozeny kufry vybavou? Precejen, nejaky kila to jsou a na dost blbych mistech.

Ja dodelavam do funkcniho stavu elektroinstalaci na KTM LC4-400, co nikdy nemela mit poradny svetla ani blinkry, natoz baterku :D ... uz jen regulator a baterka a mohlo by byt hotovo, pak uz jen dodelat na predek kokpit aby tam nebyla jen mala maska ale i neco, za co se schova drzak na mobil/navigaci/tacho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...