Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 406 2.1td


kandas

Recommended Posts

Tím je to dané.... Čerpadlo z 1,9 tu 2,1 prostě neustříká.... Muselo by se to přenastavit.... To mi kdysi dělával jeden maník na seřizovací stolici.... Stejně jako mi dělal přenastavení z 1,9 na 1,5 na 106/Saxo…. Dá se to i systémem pokus/omyl, někde to tu snad na fóru je, zkus použít hledání....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi díky za rady. potřeboval bych to auto udržet v chodu tak na dva tři roky a začalo téct čerpadlo.Tak jsem sehnal jiného epica po repasi.která stála 30 000.Po roce chlápkovi začalo houpat,tak to vzdal.Já ho vymontoval,udělal nový kabel,protože starý byl hotovej.Myslel jsem že kvůli tomu houpaly ty otáčky.Nandal do auta a auto jelo jako ďas,ale jenom 14 dní.Potom opět začely houpat otáčky.Tak jsem přendal moji elektroniku z mého čerpadla která fungovala do poslední chvíle normálně,protože mě pouze teklo čšrpadlo.Bohužel moje elektrinika na novém čerpadle taky nešla.Nandal jsem zpět původní z opravenym kabelem a auto opět jelo jako ďas,ale zase jenom 14 dní.Tak jsem opět vyndal a začal přeletovávat čidla i solenoidy.Bohožel bez úspěchu.Pak už to jen chytlo a hned chcíploa svítila porucha motoru.Diagnostika si pořád stěžuje na rotor.Vypadá to na snímač polohy rotoru v předu u vstř. trubek.Tak jsem nevydžel a přendal mechanické z Peugeot 406  1,9td a výsledek je nic moc.Auto jede,ale ztratilo hodně na výkonu.Nevím jestli jsem neměl použít čerpadlo z Peugeot 605 2.1 td samozřejmé machanjcké,asi by dávalo víc a jelo by to lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Čus,  čerpadlo ze 605 2.1td můžeš použít, ale taky je nutná vymena vstřikovaču.  Nemůžeš kombinovat vstřikovače bosch a Lucas.  

Jinak to houpání můžou dělat i vstřikovače,  kontroloval jsi jestli nemáš ucpané sitko v nádrži? 

Potom elektroniku mezi Lu. Epic nemuzes kombinovat. Jsou přesně nastavený na danou konstrukci čerpadla.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...