Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika


Guest Rudo08

Recommended Posts

On 2/28/2020 at 11:54 AM, ChouLu said:

na 1.6 je udávaná životnost FAPU 160-180 tisíc a je to vypočítáváno softwarově :) na každém peugeotu to prostě vyskočí i když je třeba FAP ok a musí se měnit

Cize pri tych cca 170 tisic km mi auto zahlasi chybu emisneho systemu alebo taku nejaku a to aj ak bude FAP realne este OK? Cize nehlasi to podla diferencneho tlaku ale len na zaklade pocitadla km? To je dost divne.

A este doplnujuce otazky:
Ta chyba sa neda vymazat a ponechat povodny FAP az do doby, kym realne diferencny tlak neprekroci max. povolenu hodnotu?
Ako auto zisti, ze si FAP nevymenil, ak tu chybu vymazes?
To je nejaka "vychytavka" tykajuca sa len 1,6 HDi, alebo vsetky PSA motory s FAP to maju takto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidim tu hlasku k chybe v prilohe P0420 a to mi dava zmysel - proste to hlasi, ze je filter zaneseny. Ale to akoze dava takuto chybu aj v pripade, ze zaneseny nie je? Nie je potom chyba skor v snimaci diferencneho tlaku? Lebo nedava logiku aby to hlasilo preplneny filter ak by hodnota zo snimaca tlaku bola v norme.

Hlasku k chybe P1447 nevidno, v tej hornej casti screenshotu je len cierny pas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, slimboy napsal:

Cize pri tych cca 170 tisic km mi auto zahlasi chybu emisneho systemu alebo taku nejaku a to aj ak bude FAP realne este OK? Cize nehlasi to podla diferencneho tlaku ale len na zaklade pocitadla km? To je dost divne.

A este doplnujuce otazky:
Ta chyba sa neda vymazat a ponechat povodny FAP az do doby, kym realne diferencny tlak neprekroci max. povolenu hodnotu?
Ako auto zisti, ze si FAP nevymenil, ak tu chybu vymazes?
To je nejaka "vychytavka" tykajuca sa len 1,6 HDi, alebo vsetky PSA motory s FAP to maju takto?

Chybu to nezahlásí.. ale chyba je uložená v jednotce motoru a neprojdeš STK. I když je dif relativně dobrý. Nicméně po 170 tis není dif tak dobrý, aby jsi to jen odklikl a jezdil dál ;) To je cesta do pekel, jak si na autě zničit ještě další věci :) 

Vždyť FAP dneska stojí pár.. když nechceš utrácet, tak ho necháš vyčistit pokud nebude vysypanej a jezdíš dál ;) hlavně nekupovat neorigo fap.. to má max tak s origo stejný název :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To som si neuvedomil, ze ten diferencny tlak bude po 170 tisic uz tak velky, ze to moze nadmerne zatazovat ine komponenty a casom odide nieco ine. Takze potom je vymena jasna volba. Som zvedavy, kedy sa toho dockam. Zatial ma auto najazd necelych 123 tisic, tak este mam pri mojom rocnom najazde minimalne 4 roky cas. :) A je mi jasne, ze neoriginal FAP je hlupost. Ten oficialny repasovany vyzera ako idealne riesenie. Mozno aj to cistenie by stalo za uvahu ak by to bolo spravene odborne, ale usetrit za kazdu cenu nie je cielom, takze jedine ak by to bola seriozna firma co aj da zaruku a nie nejaky fuser s wapkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak teda este k tej chybe FAP zapisanej v jednotke motora - auto mi nijak neda vediet, ze je problem a jednoducho sa to dozviem az na STK, hej? Lebo v palubnom pocitaci je aj polozka "dennik zavad" ci tak nejako a teda ani tam to nebude? Potom mi z toho vychadza, ze ked budem mat najazd 170k+ a bude sa blizit STK, tak by som mal ist pred STK najprv preventivne na diagnostiku do Peugeotu, aby som nechodil na STK zbytocne dvakrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...