Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Jak zlepšit zvuk výfuku


JanPopi206

Recommended Posts

ahoj, mam 106 II  1,4i  55kw , trubka od svodu serie, katalizator walker , středovej tlumič taky asi walker a zadní tlumič nějakej polskej šmejd a dělá to bordel :D .. takže za mě stačí koupit nejlevnější koncák :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Dobře a levně se dá zvuk změnit koncovkou výfuku. Je potřeba změnit průtok vzduchu, já si do koncovky strčil kus 0,5mm plechu a vytvaroval ho tak, aby se mi zvuk líbil, potom jsem si plech ke koncovce přivařil, aby mi to třeba na emisích nezdemolovali, nebo nedej bože nevyndali. 😀  :super 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 5 měsíců později...
Také jsem to tak měl, než jsem začal objednávat z internetového obchodu, který se už hodně dlouho soustředí na kvalitní doplňky na auto a má jich většinu skladem, mají i možný osobní odběr v Praze a Náchodě, kde si mohu zboží prohlédnout, a pak se rozhodnu, jestli ho chci nebo ne. 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se koukneš do toho odkazu na kontakty...Tomis85 a Tomáš Rais...vidíš to? Já v tom prostě vidím to, co se děje dnes a denně i na jiných portálech ;)

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...