Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Android auto


stanley.hl

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Ahoj.

Ale udělá, v servise problém nebude, ani si toho nevšimnou, když půjde cestou jednoho šikulky z ebay, tak mu přijde rádio předkódované na jeho VIN, takže jen zapojí stylem Plug and Play.

Prošel jsem si tím s MirrorLinkem a CarPlay a servis Peugeot spíš pomohl a nechal se poučit v programování, než aby dělal Zagorku :)

Mára

Upraveno uživatelem Markusenka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Problém v elektrice? Jde o to rozpojit konektor rádia, a zpět jej zapojit. Škatule vypadá stejně, je v ní nakódováno správné VIN. Je ani nenapadne to hledat, a taky proč. 

Klidně jim to rádio přinesu, ať mi ho vymění v Peugeotu, a oni to udělají za 1/4 hodinovou sazbu

Mára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak za sebe musím říct, že se mi Android auto rozchodit nepodařilo. Rádio s funkcí connect máme, potřebnou verzi Androidu 5.1 ve svém smartphonu mám také, ale přesto mi to nefunguje. Manželce to s Applem přes CarPlay funguje bez problému. Pro úplnost ještě doplním, že můj smartphone je Huawei Y3II (alias LUA-L21)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Jirko,/

 rádio v autě je jaké? Starší SMEG, nebo novější Bosch/Continetal? Je-li starší, tak bude podporovat MirrorLink a na to musí být i podpora v mobilním telefonu, které jsou jednak na webu MirrorLinku, ale podporují to i jiné, například ověřené jsou telefony od Samsungu S9/S10, taky třeba Xperia Z5, Z5C.

Novější verze rádia má podporu Android Auto.

Do auta lze dát zpětně i starší rádio, za pomoci kabelové redukce.

Mára

Upraveno uživatelem Markusenka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto je rok výroby 2019, rádio bude nejspíš to novější Bosch/Continetal
přes Bluetooth se mi to připojí, ale kabelem to napíše jakousi hlášku, že se spojení nepodařilo, nebo tak něco, už si to přesně nepamatuji. Problém bude nejspíš v tom telefonu, ale oficiálně by to jít mělo. Realita je však jiná:(
Peugeot 2008 System information.jpg

Upraveno uživatelem Jirka1982
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...