Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nízký volnoběh při ohřátém motoru


loko84

Recommended Posts

Dobrý den, už jsem zoufalý tak žádám o radu zde.. Mám Peugeot 206 gti 2.0 100kw rv.2002, jde o to že při studeném motoru mám normální volnoběh okolo 1200 ot. ale po zahřátí na provozní teplotu klesne na 650-700 přijde mi to hrozně málo, zkoušel jsem spoustu věcí a nikdy jsem neuspěl.. Měnil jsem krokáč, svíčky, vyčistil klapku dokonce i kontroloval veškeré vedení vzduchu a stále beze změny, diag nic nepíše už opravdu nevím co dál. Děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

U stejného motoru mám jiný problém. Jakmile se motor ohřeje nedrží to volnoběh. Rozhoupe se až chcípne. Nějaký nápady než to začnu komplet rozebírat? První mám v plánu vyčistit klapku, ale spíš mi jde o to, jestli to není nějaká "klasická" závada u těhlech motorů, abych se nepekloval s něčím co je dávno vyřešené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klapka byla relativně čistá, ale volnoběžný ventil byl pěkně zanesený. Ještě byl zlomený jeden drát na potenciometru klapky což způsobovalo občasné škubání za jízdy. Vyčištěno, kabeláž opravena a už to frčí ;)

 

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...