Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosím poraďte mi


MarkusKundo

Recommended Posts

Dobrý den, mám peugeot 406 2.0 hdi 66 kW. dostal jsem se do prekerni situace a to, že při jízdě, jsem zaznamenal svítící kontrolku motoru.. Snížený výkon, vozidlo mi nechtelo jet více jak 50 km/h a otáčkám se nechtělo nad 2500.. Při těchto otáčkách jsem slyšel od motoru divné zvuky ale bohužel je Nedokážu popsat, jinak na volnoběh vozidlo slapalo úplně v pohodě.. chci se zeptat, zda li nemá někdo obdobné zkušenosti.. Moc vám děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor beží v núdzovom režime....tlak nafty,tlak turba , upchatý výfuk a mnooooho ďalších možností..potrebná PSA diagnostika na určenie závady (a nie je evidentne viditeľná závada ako strelená hadica od turba a pod.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ferinko2 napsal:

Motor beží v núdzovom režime....tlak nafty,tlak turba , upchatý výfuk a mnooooho ďalších možností..potrebná PSA diagnostika na určenie závady (a nie je evidentne viditeľná závada ako strelená hadica od turba a pod.)

Viditelná závada není.. Prý mohlo odejít čerpadlo, ale než se mi to stalo, tak jsem se otáčel na hrbolech u pole a když jsem byl v plném rejdu, omylem sem najel na nějaký větší hrbol a bouchlo to zespodu motoru. O kilometr dál, už jsem řešil tuto závadu.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 odpadlo čidlo polohy kľuky   -   nevím jak na RHY ,ale na benálovém LFY když nebylo zapojeno-nedal se natočit, přetržený kablík od něj, po spájení jednotlivých "drátků" se sice motor natočil,nicméně šlílený, nepravidelný chod.Bylo třeba dostat pod auto hever a to bez natlakování hydra žel nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...