Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sedačka do obýváku


Charlie 1

Recommended Posts

Ahoj všichni,

Potřeboval bych poradit ohledně sedačky do obýváku.Nynejsi ještě slouží, není prosezená český výrobce Aksamite máme ji 15 let a bez sebemenšího problémů ,máme 3 křeslo ,2 křeslo a křeslo v roce 2005 stala 35 000Kc,kdy jepice z Jysku, Aska apod  byli za 8000....

Chceme rohovou sedačku včera jsme byli v HK podívat se ve Scontu, Jamall,Asko a ty sedačky jsou šílený v cenový relaci 40-60 víceméně šrot,ram dřevotříska, zpracování hrozny o jepicich do 20000 se vůbec nebavím, všude záruka jen 2 roky to mluví za vše... Švagr a kolega z práce koupili v Asku a Scontu sedačky kolem 40000Kc a po 3-4 letech jsou prosezeny a sedí na dřevotřísce....to opravdu nechceme....chci aby vydržela min 15 let nerad pořád něco vybírám...a než koupit 3hepuce to radši pořádnou, samozřejmě počítám že se pohybujeme 65 000 Kč a výš...za kvalitu si rád zaplatím....chceme dvojsed s rozkládáním na spaní+roh+trojsed.

Líbí se mi firma Jech Dobruška ,koukáme i po Aksamite....dokážete doporučit kvalitní sedačku, která Vám doma už slouží nějaký rok a vše je OK?

Já říkám, že kuchyně, sedačka a postel v ložnici musi být kvalitní je to nejvíc namáhány nábytek😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Charlie ani nevíš jak ti rozumim ,tuhle anabázi jsem prodelal napodzim a to co si dovoli asko prezentovat za sedacku za 60000,- to je do nebe volajici :D 

samo i jinde to nebylo lepsi , hlavně 90% sedacek stejný styl , dlouhé sedáky, nizke operaky a ausus ztoho stříkal na metry daleko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Pe.Tr napsal:

Charlie ani nevíš jak ti rozumim ,tuhle anabázi jsem prodelal napodzim a to co si dovoli asko prezentovat za sedacku za 60000,- to je do nebe volajici :D 

samo i jinde to nebylo lepsi , hlavně 90% sedacek stejný styl , dlouhé sedáky, nizke operaky a ausus ztoho stříkal na metry daleko...

A co jsi koupil, poradíš?😉

Zatím se nám líbí toto:

https://www.jech.cz/sedaci-soupravy/mia

Splňuje,že má rozkládání,pro příležitostné nocležníky+když se chcem v sobotu válet u TV+úložný prostor a má docela slušnou výšku stavitelných opěráku 😉

Výrobního ředitele tam dělá můj kamarád že střední tak uvidíme....cena je na kvalitu Ok ,ještě jsem koukal na Phase....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše @Medvěd vyhnout se "jakokůži"!!!

Sedačka Sconto, stáří 4 roky, super cena v nějaké akci, sedáky ještě v pohodě, ale na horní části se po třech letech začala loupat ekokožka jak cyp...:blicismajlik

Zatím vyřešeno přehozem z deky...:myslim

20200223_201643.jpg

20200223_201626.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my jsme nakonec rezignovali, vzali jsme polsko ( ve scontu) a pocitame sbzivotnosti do 5 let ,ikdyz deti uz jsou vetsi tak snad nebude tolik nehod a taky uz neni tolik casu na ni vysedavat, v podstate je to dekorace 😁

potrebovali jsme vyssi posez ,tvrde kratke sezeni a vysoky operak. plus +/- sire 415 cm

 

IMG_20200117_190158.jpg

IMG_20200117_190143.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme tuhle https://www.okay.cz/rohova-sedacka-rozkladaci-belfast-ii-pravy-roh-up-cerna/

Máme ji tři roky a vypadá pořád stejně. Jediný mínus je, že rozkládací část je na spaní dost tvrdá. Spal jsem na sedačce asi 14dní, když jsem byl po operaci s nohou a nemohl chodit. Dalo se to úplně v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak my máme už 13 let jepici z nějakýho shopu typu Asko, Sconto...... a drží, i děti zdá se, přežije. Dát 60 za sedačku je mimo mojí fantazii :D  Tahle vyšla v akci na nějakých 25 a má úložný prostor a je rozkládací. Jo je to dřevotříska, ale prostě drží, nevrže a už hodně holka zažila :D 

IMG_20180109_183405.jpg

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ozzy56 napsal:

tak buď aušus (nekvalitní zboží), nebo totok  😂https://cs.wikipedia.org/wiki/Jepice

No nějak mi to nešlo dohromady. Jepici jako jepici znám, ale ten aušus ne. Díky za vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 2. 2020 at 13:36, Scratch napsal:

tak my máme už 13 let jepici z nějakýho shopu typu Asko, Sconto...... a drží, i děti zdá se, přežije. Dát 60 za sedačku je mimo mojí fantazii :D  Tahle vyšla v akci na nějakých 25 a má úložný prostor a je rozkládací. Jo je to dřevotříska, ale prostě drží, nevrže a už hodně holka zažila :D 

A myslíš že v dnešní době sedačka za 25 000 vydrží co ta tvoje?V roce 2007 bylo 25000 jako dnes 50000. 😉

 a jestli myslíš ,že dnes koupíš ta 25 000Kc a bude držet 13 let tak tě při tom fantazírování necham,nezapomeň ,že věci do roku 2010 měli jinou kvalitu, pak se začalo ojebavat všechno😉

He tuhle sedačku má tchýně upne stejnou👍

Upraveno uživatelem MJSytic
Citace prosím bez fotek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Tak oživim téma sedačka....minuly rok jsme to vypustili nebyl čas dělala se zahrada....Po návštěvách několika domu se sedačkami koupíme nakonec od České firmy AKSAMITE.... Jech vypadnul poněvadž se manželce nelíbil.... 

Rohová, 284x284cm, rozklad, úložný prostor polohovatelny opěráky+ taburet

IMG_20210129_114110.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Charlie 1 napsal:

Tak oživim téma sedačka....minuly rok jsme to vypustili nebyl čas dělala se zahrada....Po návštěvách několika domu se sedačkami koupíme nakonec od České firmy AKSAMITE.... Jech vypadnul poněvadž se manželce nelíbil.... 

Rohová, 284x284cm, rozklad, úložný prostor polohovatelny opěráky+ taburet

IMG_20210129_114110.jpg

co to vyjde v tehle konfiguraci jak pises? a vnitrek je jaky matros?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...