Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sada originál letních alu kol P308 - 205/55 R16 - 8000 Kč


NiceOne2

Recommended Posts

Prodám sadu originálních alu kol na Peugeot 308. Jistě pasují i na další vozy koncernu PSA, ověřte si ve vašem technickém průkazu.

Disky 7.0 J16 ET32 bez nějakých výrazných poškození, jen drobné provozní oděrky od skladování, povrchové škrábance, které jistě půjdou rozleštit, vše viz foto. Jeden disk byl lakován (byl odřen jiným autem na parkovišti a pojišťovna trvala na přelakování) a je na něm puchýřek, viz foto.

Pneumatiky Hankook Ventus Prime 3 205/55 R16 DOT0218 jeté dvě sezony, 30 tisíc km, ale mají perfektní vzorek 5-5.5mm, rovnoměrně sjeté, bez jakéhokoliv poškození. Minimálně další dvě sezony odslouží.

V ceně je i kompletní sada originálních šroubů, 4 středových krytky se znakem Peugeot a nekompletní sadu krytek šroubů (asi 8 ks).

Kola budou k odběru v Brně (pracovní dny 7-14h) nebo v Boskovicích (odpoledne a víkendy).

Cena pevná 8000,- Kč, neposílám.

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

4.jpeg

5.jpeg

6.jpeg

7.jpeg

8.jpeg

9.jpeg

10.jpeg

11.jpeg

12.jpeg

13.jpeg

14.jpeg

15.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také zdravím.

Omlouvám se, ale mám pro to dva důvody.

1. je to pro mě organizačně náročné, vůbec nevím jak bych to posílal, musí se to zabalit,... a také by to značně zvedlo cenu kol.

2. chci aby si ty kola zájemce před koupí pořádně prohlédnul, protože se pak nechci s nikým dohadovat kde bylo jaké kolo škrábnuté a jak moc byly ojeté.

Nabízím to zatím krátce, nějaké předběžné nabídky mám, tudíž uvidím jak se to bude vyvíjet. Pokud by se prodej protáhnul, tak je možné že nabídnu i možnost poslání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Péťa locked this téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...