Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Medvědí Galaxie


Medvěd

Recommended Posts

Podle dovozce prý byl vzatý spodek dveří a předni nárazník asi o svodidla (myslím že něco takového říkal...). 

Každopádně jak jsem psal, hned od počátku jsem věděl, že v dané ceně nebude auto 100%ní (budeme hledat kompromisy) a šel jsem do něj vybaven informacemi, že něco bylo, ale nic fatálního. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 2. 2020 at 7:43, Milhausekkk napsal:

Můj případ, od plánované 308 SW GT jsem skončil u Kugy. Neplánované auto, ale hned jak jsme si ho prošli v salonu u dealera, tak bylo jasno... 

koukám, že klub modrých oválů se nám tu utěšeně rozrůstá :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Já jsem teda Ferryho na mnoha srazech viděl - na Džbánech měl on a Oddie jednoznačně nejčastější výskyt (samozřejmě až po mě :D ).
No a pak mám pocit hraničící s jistotou, že dorazil na nějaký velký sraz na jednostopém dvoukolém oři šlapacím - váhám ale, zda to byl Mělník (80% ?) nebo JirkaPův sraz u Berounky pod Křivoklátem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj, @Pepito jen jestli @Goldinka  -u neberete mezi sebe, jen protoze to je pekna zenska a tak ji ten modrej oval odpustite 😛:D

@Medvěd Ty jo na sraz klubu jsem na kole snad nikdy neprijel :myslim Rozhodne ne Melnik, tam jsem byl 406 + 206CC s Devils-Nightem a na Krivoklate jsem nebyl. Trochu vaham, zda to nebylo v Rasne u Telce, to bych mel na domovske vysocine pres kopec, ale ani tam si nejsem 100% jistej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Goldinka to se srazy neprehani, viz komentář ve vlakne o malu lidí na srazech. 

Kluci (i holky) mne velice hezky  přijali mezi sebe, stranou jsem nesedela snad nikdy a doufám, že to nebylo jen tím, že sem holka. 

Pežumka ještě jezdí (uvidí se, jestli letos projde technickou...), avšak jako auto na rodinné výlety (tedy i srazy) není už příliš vhodná, a k překrytí loga u krysy jsme se ještě nedostali :) 

Prebehlikem zůstanu, neb jestli Puma neprojde TK, nahradí jí Fiesta. Celé vlákno sem jen prolitla, tak snad nejsem moc OT a odpověděla jsem na všechno, kde sem byla označená :D přestože se mě nikdo na nic neptal :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...