Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 5008 na co si dát pozor při koupi ojetiny


Fruktis

Recommended Posts

Ahoj, narazil jsem na dvě 5008 (2014 se 130tis  a 2015 se 115tis) Cenově jsou nastejno. Jsou v ní 1,6 HDI 84 KW a jedna je s manuálem a druhá s automatem. Je hodně nachylný na poruchu automat nebo je jistota manuál.ta s automatem má o něco lepší výbavu, ale nic co bych musel nutně mít.... Na co dalšího si dát pozor? Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky me zajima protoze ty 5008 jsou dost casto s automatem.

Taky je dulezite si uvedomit ze vyzaduje nejakou udrzbu.

Treba co 60 000 novy olej a veci okolo. Nevim mozna je u Peugeotu vetsi interval?

Manual by tech 200 000 mel vydrzet ne?

A urcite bych preferoval HDi. Kolega ma tu 1.6 v benzinu a na zacatku s tim byl vecne v servisu(kupoval ojety ,ale od autorizovaneho prodejce Peugeotu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem 5008 1,6 HDi 82 kW s robotem 9 let, 207 t. km, teď ho má syn. OK, mohu doporučit.

Olej v převodovce jsem nechával měnit po 60 nebo 80 t., stejně, jako to dělám u manuálů. Převodovka je stejně citlivá/necitlivá na výměnu oleje, jako manuál.

Nevím, co ještě napsat - bylo to bezva vozidlo.

Ještě mohu sdělit, že úřední odhad takového nepoškozeného vozidla vč. DPH je 146300 Kč.

Dej sem inzeráty, zkritizujeme:D

Spíše si dej pozor, aby kilometry nebyly stočené - nech prověřit historii, anebo kontaktuj autorizovaný servis, kam ta vozidla jezdila.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kritizujte :P

Jedno od federálu Tu tu mi prověřil už @jarokare v sekci k tomu určené.

A pak z AAA Tu ale na sautu.cz nemaji kompletní vím kód.

Tak nerad bych koupil robota aby se mi za branou autobazaru vysypal...Uz jen To, že tam člověk musí psát o vinko...ve mě rozsveci varovnou kontrolku:) 

No a pak by ještě připadala v úvahu nechat auto dotahnout...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za mě pokud teda tak bych vzal tu od Federálu. Mě přijde lepší a máš k tomu kola příčníky má to TZ. V podstatě pro Tebe hotové auto. Ta druhá má skleněnou střechu to se mi nelíbí a nejsem si jist jestli na to když je skleněná střecha jde dávat příčníky. A má to robota ano vím že tyhle už byli lepší než v těch prvních a že pokud se tomu dá péče tak to je v pohodě ale pokud robota tak asi jen od novoty aby měl člověk jistotu že tomu byla dopřána péče. Podle mě je fakt lepší ta bílá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, pavelu96 napsal:

@Vena garážmistr Na 5008 s panoramou jdou příčníky - jsou tam otvory v hagusech...

Jo jsou dva druhy příčníků. Jedny jsou pro plechovou střechu a pro skleněnou bez podélných lyžin. A druhý jsou pro skleněnou střechu s lyžinami. Ty mám já.

@Fruktis tady jsi koukal? https://skladovevozy.peugeot.cz/ojete-vozy/vysledky-hledani/peugeot/5008?price_from=129900&price_to=999900&year_from=2010&year_to=2020&kilometers_from=0&kilometers_to=302605&fuel=nafta

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...