Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Reklamace


Vlada_dv

Recommended Posts

Ahoj,už jste někdo něco reklamoval na nové 5008/3008? Jak jste pochodily?

Já reklamoval rachocení okénka u spolujezdce při zavírání,reklamace uznána, prý tam byl ulomený jakýsi plast.

Dále se chystám na reklamaci klepajici kapoty při dálniční rychlosti a cukání při řazení z 2. stupně na 3 u EAT8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se chystám reklamovat stěrače. Neskutečně pískají, až doma jsem zjistil, že normálně dře kovové ramínko o sklo. Vydřelo mi tam dva šrámy. Maras. Naštěstí je to pod výhledem, v tom černém pruhu pod stěrači. Jsem zvědavý, jak se k tomu postaví. Auto má 1000 km a chytil jsem první déšť, bohužel 400 km od domova... ☹️

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak auto je v servise, reklamace uznána. Frantík na páteční šichtě špatně nasadil motorek stěrače a vyosil ho, stěrač poškrábal čelní sklo a vydřel těsnící gumičky. Motorek v servise nasadili správně, ale budou objednávat nové těsnící gumičky a měnit čelní sklo za nové...

 

IMG_20200224_063912.jpg

Upraveno uživatelem Mayki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

ja reklamoval vypln operky lokte...5008 GT. Ulne stratila tu vypln. Bylo mi receno - ze to neni operka (mam 80kg, nevalim se po tom, jenom tam ma polozenou ruku treba) ale ze to je "kryt" prehradky. Neuznano.  Jsem z toho smutnej. Auto nove - 1 100 000 CZK, plus priplacene 5 let Garance a 100tis km za 30+ tisic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo - po uklidneni situace ohladne COVIDu - planuji zkusit reklamovat prevodovku EAT6. Dost to cuka pri razeni dolu. Citelne trhne cele auto. 70tis KM najeto. Blbe je - ze bydlim 30min od servisu jizda..vzdy musim pujcovat auto. Ted tam jet znamena ze se na to podivaji pak zase objednaji kdy clovek muze dojet atd. Porad jezdeni sem a tam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj, tak mám po další reklamaci. Pravé zrcátko se při zařazení zpátečky priklapelo za mokra nahoru 😁 vyřešeno výměnou zrdcadka.

Teď mi přestala fungovat klimatizovaná přihrádka (dřív foukala vzduch a najednou nic)

A začíná mi praskat bočnice u sedadla řidiče v kombinaci kůže/látka ( auto nemám ani rok,najeto 30 tisíc, o kůži se starám a vážím 90 kg) Podle mě hodně nekvalitní materiály u "prémiového auta, jehož ceny s výbavou jsou kolem milionu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...