Jump to content

Škoda Citigo automat

Recommended Posts

• Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vylezlo sluníčko,kluci se učili,tak jsem měl na chvilku čas a tak před obědem jsem vyrazil ven,letecky od toho bordelu a soli jsem to trochu v ruční myčce opláchnul,ztratili jsme po cestě obě dvě před

Tak jsem si dneska přivezl tu novou hračku,jelikož se to domu nestihlo dřív jak už za soumraku a byla docela mistama jen taktak udrzovaná cesta,docela to i klouzalo a bylo hodně zašvihaný,tak dám něja

Zapomněl jsem 😀 Čidla čidlujou až až,je to dobrý,ve čtvrtek ráno na 9tou jsem jim to tam dal a před 1 hodinou už volali že si můžu přijít

Posted Images

Před chvilkou jsem objednal zadní podběhy na obě strany,jsem zvědavej jak jim to bude dlouho trvat než to přijde

m.automobilovedily24.

thumb (2).jpeg

thumb (1).jpeg

Edited by vendelinek

Budu to dávat k Rackovi do servisu,a vnitřky vystrikam až v létě s dutinama,i když už jsou tydle auta pozinkovaný ,vnitřky trochu šplíchnu 

Teď jako první bude priorita  ty čidla,ty budou dělat ve čtvrtek a pak se s nima domluvím jak dál

Edited by vendelinek
Posted (edited)

Zapomněl jsem 😀

Čidla čidlujou až až,je to dobrý,ve čtvrtek ráno na 9tou jsem jim to tam dal a před 1 hodinou už volali že si můžu přijít

IMG_20210306_155836.jpg

Edited by vendelinek

Teď čekám až přijdou ty podběhy,nechám hned vyměnit olej a asi jim rovnou vezmu kola na.prehozeni,bylo by to všechno najednou,třebas se to stihne do dubna

• 2 weeks later...

Tady u nás v ordeli😀 stejně nikdo nejezdí z týhle skupiny a mě pozná skoro každej 😂 ,takovýhle pěkný auto tady v Humpolci nikdo nemá a to myslím vážně 👍😉

Tady ho máte celý no🙂

IMG_20210322_101404.jpg

No a teď už jen čekám na 7 duben,to už se budou dávat podběhy a přehazovat rovnou kola , výměna oleje a filtrů a mělo by  být snad na tendle rok hotovo

• 1 month later...