Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Škoda Citigo automat


vendelinek

Recommended Posts

Děkuju všem,vypadá fakt skvěle,jede to pěkně,plyn je hodně citlivej a brzdy jsou fakt jedy, doufám že vydrží alespoň desetkrát víc než ten Smart,mamina už prohlásila,že ona začne jezdit,tak až se z jara oteplí, takže s tím budu jezdit já prozatím a začnu se pomalu zbavovat zbylých aut,renolda,ten si myslím ,půjde dobře,relativně rychle prič a na smarta se musí najít nějakej kupec

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Upřímně ten Smart je škaredost neskutečná, teď když to budeš dávat pryč tak to můžu říct 😁 To CitiGo je proti tomu modelka takže sis polepšil fakt hodně po všech směrech 👍

Určitě bych investoval do origo poklic. Jsou drahé ale vydrží hrozně moc a kvalita je super. Navíc vzhled většinou parádní. Jak se říká, nejsme tak bohatí abychom kupovali levné věci, protože ty hypermarket edition nic nevydrží. 

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Smart jsem měl pro maminu aby se.mohla přemisťovat k rodičům a zpátky domu,vydrželo po koupi něco málo přes rok bez problémů,jinak jsem byl skoro vždycky pojízdnej já,a když se zacal dávat furt do oprav a nakonec asi tak rok už je někde u nějakýho mechanika a furt se mu nechce rozejít,tak jsme s maminou udělali tudle rošádu,koupit si jedno dobrý auto a ostatní prič,renolda jsem měl relativně v dobrým stavu ale dvě auta už doma nemůžu mít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už předevčírem jsem si toho všiml a dneska se mě.na to ptala žena,v ty řadě co stojím s citigem jsou všichni zamrzlý a naše auto má střechu skoro čistou,jak je to možný 😀

Dovede mi to někdo vysvětlit?

Ještě dodám,dneska jsem zatím venku nebyl

IMG_20210213_111239.jpg

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...