Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Škoda Citigo automat


vendelinek

Recommended Posts

Dostal jsem jeste jednu sadu kol,zabaleny v igelitu,tam jsou pěkný liťáky,mám je ve sklepě až tam půjdu,zkusím vyfotit,pokud to půjde je tam dost šero .Ty  jsem vzal hned do renolda,tam se.v pohode vejdou,v tom citigu bych musel rozložit zadní sedačky aby se vešly

 

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci mít spztku cizího kraje ale ze svýho,jak jsem.slysel,že třebas jednu vyndám a Zlomím,prostě nějak poškodim,kdybych ji jen vyndal tak jak je nepoškozenou a vyměnit ji za novou 

Např 5J9 našeho okresu,dříve to tak šlo,jestli teď s tím nedělají nějaký problémy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď je to prej obecně (kvůlivá tomu svinstvu, co tu už skorem rok haraší) na úřadech velký pošušňání - zrovna před pár dny byla reportáž ve zprávách, že borec ztratil RZ a nejbližší volný termín na jeho úřadě byl až koncem února. A on jezdí s podlepenou zlomenou RZ a doufá, že cajti budou tolerantní (bez RZ = přijít o noty).

Každopádně co jsem slyšel, tak na některé úřady je potřeba dojít s opravdu poškozenou RZ (ideálně s polovinou apod.) nebo tvrdit, že jsi jednu tabulku ztratil - bezdůvodně (tedy kvůli našim krásným očím) někteří ouřadové nové tabulky nechcou dávat ani za poplatek (ale rozumím Ti, taky bych nechtěl jezdit třeba s Bčkem v RZtě)

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Záleží jak kde. U nás problém s výměnou značky z jiného kraje žádný není. Vymění bez řečí a bez zbytečného poškozování značek. Ale určitě bude lepší nejdřív tam zavolat a přímo se zeptat.  Stejně se tam bude třeba v dnešní době objednat. Je to teď holt opravdu složitější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v ostravě mi baba na DI chtěla vynadat, když jsem přišel se zlomenou SPZ, tak jsem si okamžitě vzpomněl na příhodu, kdy jsem přijel z myčky a před barákem sused ukazuje, že mi chybí přední SPZ, jel jsem hned zpátky a obsluha mi dala značku zlomenou, pokřivenou--prý to přinesl maník, co myl auto za mnou :super

od té doby jak projedu myčkou, jdu se podívat... 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsou chápavý a vymění bez řečí, pokud ne stačí ji zmuchlat u okénka. Platí se 400Kč za značky a 50Kč za zápis změny v TP. Dá se to udělat rovnou při přihlášení jen se dopředu řekne že bude výměna SPZ a oni pak rovnou zapíšou nové SPZ spolu s novým majitelem takže se nedělá dvojí zápis ale nic se tím neušetří. Loni sem to tak dělal a platil celkem 1250Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dneska přivezl tu novou hračku,jelikož se to domu nestihlo dřív jak už za soumraku a byla docela mistama jen taktak udrzovaná cesta,docela to i klouzalo a bylo hodně zašvihaný,tak dám nějaký fotečky až budu trochu volnější a trochu ho musím opláchnout 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vylezlo sluníčko,kluci se učili,tak jsem měl na chvilku čas a tak před obědem jsem vyrazil ven,letecky od toho bordelu a soli jsem to trochu v ruční myčce opláchnul,ztratili jsme po cestě obě dvě přední poklice😀

 

IMG_20210209_114055.jpg

IMG_20210209_114116.jpg

IMG_20210209_114137.jpg

IMG20210209112236.jpg

IMG20210209112137.jpg

IMG20210209112120.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...