Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kupa noveho 2008


Kostej86

Recommended Posts

Před hodinou, Charlie 1 napsal:

U active není středový tunel s loketní opěrkou a do active nejde dokoupit...to by mě štvalo mít to jako ve 120....

Hmm to je blbé. Myslíš že sa nedá dokúpiť  nejaká univerzálna respektíve iná ako z Peugeotu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z té hromady elektroniky jediné, co bych uvítal, je hlídání mrtvého úhlu... občas se to hodí. Je to pasivní systém, jenom svítí kontrolka, jinak nic nedělá. 

Osobně nemám rád automatické brzdění, hlídají jízdního pruhu, čtení dopravních značek, adaptabilní tempomat... 

Jak uz tu zaznělo, co tam není, nemůže se pokazit. Příkladem ctyrkova oktava, fugl nová. Ta má problém, když v autě je hlídání pruhu a další blbostí. Ze auto samo od sebe převezme řízení a samo řídí... pak tě auto zabije... nejen třeba tebe... no nic. Nebudeme se rozčilovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znám lidi, co nic nevyjedou ani se 4kolkou :roll  Jak píše Radim, je třeba zvážit, zda a jak často to člověk využije. Jinak těch testů GC je na webu spousta. Obecně z nich vyplývá, že to opravdu funguje ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, radim.1008 napsal:

Jen dodám, že ke Grip Controlu se váží celoroční gumy. ;) Jestli se tedy něco nezměnilo. 

Důležité je si říci, zda ho potřebuji a po jakých cestách jezdím. 

Ak k tomu naozaj davaju zimne gumy tak sa to oplati. Ale sa mi to nezda lebo za ten Grip Control chcu 290 eur a to by sa im moc neoplatilo.

před 13 minutami, P607Olda napsal:

Ještě asi nepatřičně poznamenám: Rifter (za podobnou cenu)?

Mohutné prostorné auto.

Hej to by bola objektivne lepsia volba. Ale mne sa to auto proste nepaci :D

Upraveno uživatelem Kostej86
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych to ještě prověřil.😀 Dřív bylo v ceníku 5008 u GripControlu psaný M+S,ale dnes už to tam není,a ani na gumách jsem si té značky nevšiml.:myslim Na autech jsou gumy viz.obr. a když koukneš na stránky výrobce,tak to jsou jen letní gumy. ContiCrossContact™ LX 2

U 2008 v ceníku taky žádný M+S není,takže si myslím,že to bude stejný,ale ještě bych to prověřil u prodejce.Jen nechápu proč je pak člověk v případě GripControlu omezenej volbou jen na jedny kola.:myslim

 
 
  • Skvělý brzdný výkon na suchém i mokrém povrchu a velmi dobrá ovladatelnost
  • Dlouhá životnost a vysoká úroveň jízdního komfortu
  • Výjimečná trakce v lehkém terénu

KnLV6X.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 2. 2020 at 19:24, Davidak79 napsal:

já v tomhle mám jasno, pokud by mi do 2008 dali interier a ten 4válec z captura, šel bych do 2008 

No vidíš a já bych už čtyřválec 1.2 od renaultu nechtěl,jednou stačilo a už to nikdy nesmí do baráku. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Mirek D napsal:

No vidíš a já bych už čtyřválec 1.2 od renaultu nechtěl,jednou stačilo a už to nikdy nesmí do baráku. 

 

myslím 1.3 Tce  , píšu to jako variantu kdybych to musel koupit , obecně  mi obsah pod 2,0 l nesmí do baráku  ( pokud bych měl utratit větší peníze ) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On ten Captur je slušná alternativa k 2008 , asi bude i o pár tisic levnější ale u nás rozhodl design a špatná zkušenost s Renaulty. A není on náhodou ten motor 1.3 Tce s nepřímým vstřikem? To by potom bylo lehké plus pro Captur. Ale pure tech je dobrý motor a nová 2008 se hodně povedla tak já bych rozhodně volil Peugeot.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Mirek D napsal:

On ten Captur je slušná alternativa k 2008 , asi bude i o pár tisic levnější ale u nás rozhodl design a špatná zkušenost s Renaulty. A není on náhodou ten motor 1.3 Tce s nepřímým vstřikem? To by potom bylo lehké plus pro Captur. Ale pure tech je dobrý motor a nová 2008 se hodně povedla tak já bych rozhodně volil Peugeot.

 

Hej vyzera super ale asi sa v nom budem musiet este trocha dlhsie povozit lebo mam cez 190cm a som takej zavalitejsej postavy tak niektore auta su pre mna trocha problem. Ono aj ked sa to zda na prve sadnutie Ok niekedy sa zla ergonomia prejavi az po vela kilometroch.

Upraveno uživatelem Kostej86
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...