Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kupa noveho 2008


Kostej86

Recommended Posts

Zdravim.


Chcem kupit nove Peugeot 2008 lebo potrebujem nove auto a velmi sa mi paci jeho dizajn. Len je bohuzial tazke si to obhajit oproti novemu Capturu ked si clovek porovna co dostane za podobnu cenu.

Jednoznacne chcem benzin v automate a Peugot ma tuto moznost uz v zakladnej vybave Active zatial co pri Capture musi clovek zobrat to drahsiu. Takze v tomto pripade ten Peugeto dava zmysel ale ta zakladna vybava je taka nic moc a neda sa tam toho vela pridat.

Vybava allure ma tych moznosti uz dost (i ked chyba mi tam moznost pridat si ten system sledovania mrtveho uhla) ale v rovnakej cene sa da kupit Captur s 155 HP 4 valcovym motorom a bohatsou vybavou  zatial co peugot ma len 130 HP 3 valec.

A to ani nehovorim o tom ze v renaulte su ochotni mi zlavit o 4 percenta.

Je nejaky objektivny dovod na kupu peugeotu okrem dizajnu a vernosti znacke?


Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuším že @Verýsek si teď dala celou D1 v ňákým novým Rendlíku a co vím, byla z toho auta na mrtvici.... vyklepaná jak koberec a prej děsně nepohodlný.... říkala i něco o brzdách.... Schválně jsem jí označila... třeba ti řekne něco víc... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Charlie 1 napsal:

Velikostně je Captur menší, kvalitou interiéru a zpracováním je to oproti P 2008 slabota,jinak + je 4valec...

Sedel som v oboch a captur má v predu viac miesta (v 2008 sa mi ľavé rameno dotýkalo dverí v capture nie). Je o niečo širší aj vyšší. Ale je kratší takže na zadných sedadlách je to horšie.

Je mi jasné že tu za mňa auto nevyberiete ale bol som zvedavý na vaše názory. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano mám osobní zkušenost s Renaultem Captur.. Celých 270km :D

Já a že nejsem objektivní? No dovolte :D:D

Takže jela jsem 1,3l benzín 4 válec 130k 7 stupňový automat.. 

Jede to pěkně.. Žádná střela, ale stačí to.. Volant na mě velký.. Jsem už zvyklá na malé z Peugeotu a ten mi více vyhovuje.. Sedadla pohodlné, interiér líbivý, design modelu pěkný.. Renckové umí dělat fakt pěkný auta.. Jen moc dobře nesedí na silnici a brzdy měkké.. Stojíte na brzdě a dlouho se nic neděje až když fakt brzdu pořádně sešlápnete..U Peugeotu sešlapnu brzdu a stojím na místě.. Co se týká prostoru.. Tak + - stejný jako u 2008..druhá řada sedadel posuvná, tím se zvětší kufr.. 

Co se týče ceny.. Není moc velký rozdíl oproti 2008.. Máme teď školení na 2008 a všechno porovnavame s konkurencí, takže jsme na tom hodně dobře s cenou oproti jiným automobilům stejného segmentu.. A hlavně auto se nikdy nekupuje s ceníkovou cenou.. 

A co vím o dealerů, tak se lidem 2008 moc líbí a už jich pár prodalo a další objednávky na cestě, takže myslím, že se nové 2008 bude dařit dobře.. Doufejme..  

Je jen na tobě co si vybereš, ale Peugeot je prostě Peugeot :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, P607Olda napsal:

A které se ti líbí?

Anebo: hoď si korunou (aspoň v duchu) a pocítíš, zda tě ten náhodný los (žreb) potěšil, anebo zarmoutil.

Tak to je ten Peugeot potom :D.

před 1 hodinou, Verýsek napsal:

 

 

 

Co se týče ceny.. Není moc velký rozdíl oproti 2008.. Máme teď školení na 2008 a všechno porovnavame s konkurencí, takže jsme na tom hodně dobře s cenou oproti jiným automobilům stejného segmentu.. A hlavně auto se nikdy nekupuje s ceníkovou cenou.. 

 

Tak za 20 000-21 000 eur sa da kupit ten captur so silnejsim motorom (150k 4 valce) a znacne vacsou vybavou (mrtvy uhol, vstavana navigacia etc) net peugeot v allure vybave. Keby to tak nebolo tak tu ani nepisem a idem si po tu 2008cku :D

A co som skusal u predajcov renault mi je ochotny dat dole aj 1000 euro. V peugote tak 500 max a aj to s odretymi usami vraj je to novy model a tak.

Upraveno uživatelem Kostej86
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď (líbí). A budu přesvědčovat dál: představ si, že sis koupil ..., a na silnici potkáš to druhé. V kterém případě budeš litovat?

Na výbavu nehleď, jsou to zbytečnosti (mrtvý úhel, jízda v pruhu). Vestavěná navigace je nanic, cíle musíš zadávat až v autě. V mobilu si je připravíš předem a máš tam i zácpy a uzavírky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, P607Olda napsal:

Na výbavu nehleď, jsou to zbytečnosti (mrtvý úhel, jízda v pruhu). Vestavěná navigace je nanic, cíle musíš zadávat až v autě. V mobilu si je připravíš předem a máš tam i zácpy a uzavírky.

Ked to vnimas tak ze vybava nie je podstatna tak potom mozno naozaj staci zobrat tu zakladnu active . Ved allure ponuka naviac v podstate iba vacsie 17 kolesa a digitalnu pristrojovu dosku namiesto mechanickej. Takto som aj uvazoval ze to mozno staci. (I ked ten 3d digitalny pristrojovy panel je fakt pekny :)

A hej jazda v pruhu je zbytocnost ale ten mrtvy uhol sa mi zda ako dobra vec ktora ti moze za urcitych okolnosti dost pomoct.

před 3 hodinami, P607Olda napsal:

Díky za odpověď (líbí). A budu přesvědčovat dál: představ si, že sis koupil ..., a na silnici potkáš to druhé. V kterém případě budeš litovat?

Asi v oboch :D

před 3 hodinami, ozzy56 napsal:

možná je to tím znakem na masce :), nevím

No hej a najlepsie je jak strcili tu parkovaciu kameru do stredu tej p...ehm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím o mě je známo že nejsem příznivcem těch různých ptákovin . Jízda v pruhu, mrtvý úhel apod. pamatuj že co v autě není to se nemůže pokazit. A já osobně než auto s přirozením na masce tak raději toho tříhrnkovýho lva. Ale jak je psáno výše stejně to rozhodnutí musíš udělat Ty stejně tak jako že to musíš zaplatit sám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky si myslím, že se dnes montuje do aut tolik kravin, že to svět neviděl 😂

jízda v pruhu, mrtvý úhel, svícení mlhovek do zatáčky, ambientní osvětlení--dál nebudu vzpomínat, pokud to někdo potřebuje, měl by jezdit asi vlakem, jasně vývoj jde dopředu a nelze zastavit, ale tohle jsou pseudo pomocníci--nakonec do tebe vrazí zezadu blbec a řekne, že auto mělo zatavit samo, protože si koupil tuto funkci 😯, navíc polovina šoférů tlemí do mobilu, píše SMS, pět minut mačká displej, aby nastavil teplotu klimy 😯, už končím amen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...