Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ford Kuga Titanium Plus 1,5 ecoboost


Milhausekkk

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

Dnes proběhla povinná kontrola/servis po dvou letech. Dosud najeto 24138 km. Loni jsem platil 4354 Kč s DPH, letos to bylo za 6425 Kč s DPH :roll

Přibyla tam sice letos brzdová kapalina, ale ve srovnání položek prostě zdražili.

20220211_155455.jpg

Upraveno uživatelem Milhausekkk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 6 měsíců později...
  • O 11 měsíců později...
Odesláno (upraveno)

Dnes proběhl servis po čtyřech letech, najeto 54900 Km a auto funguje bezchybně k mé maximální spokojenosti. Cena za pravidelnou údržbu dnes byla 10328,- Kč s DPH

(Protokoly zde nedávám abych se chlubil a Vy věděli kolik to stálo, ale abych měl přehled)20240208_162426.thumb.jpg.f8191d2a7e39a0a1d683e0d2afec23d8.jpg

Upraveno uživatelem Milhausekkk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odesláno (upraveno)

Svíčky se mají měnit podle servisního plánu, jak mi řekli, v 60 000 km, mám teď najeto 54 900 km a ročně najedu v průměru 15 000 km, na servis jezdím ročně a příští servis by tak teoreticky vycházel při nájezdu 70 000 km, proto se rozhodli to udělat už teď.... svíčky nevím co tam dali, jedna za cca 630 Kč s DPH před slevou .. auto jezdí na servis přímo do Fordu, tak snad tam dávají kvalitní díly :myslim

 

Koukal jsem na autokelly a cena svičky NGK je 620 Kč

... a letos mi poprvé "zdarma" neumyli auto interiér/exteriér, což každý minulý únor vždy udělali. Prostě mi auto vrátili špinavé jak prase. Je pravda, že venku je mokro a blátivo a auto by bylo čisté chvíli, ale pro ten pocit :aut

Upraveno uživatelem Milhausekkk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svíčky po 60k měla myslím předepsaná i 206:myslim rozhodně lepší vyměnit dřív než pak řešit nějaký zbytečný problém.

@Milhausekkk a Milníček je má za polovinu (NGK za 312), aby to nekoupili u něj a pak ti to prodají se značkovou přirážkou :aut

 

@Radek Hurvajz už několikrát jsem viděl, že Kelly má podobné ceny jako značkové servisy...

Upraveno uživatelem PaKr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni to podle čísla 1802090 na faktuře ani nejsou asi NGK, nebo jsou ale přeznačený na Original Ford, ale i ty se dají pořídit za půl, ale prostě značkovej servis to holt má jinak, no.

JInak já taky měním po 60tis. To je běžnej interval, nechapu toho Hyundaie že to má na 150tis

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pe.Tr stírače stírají, světla svítí  .... nebo něco v tom duchu :myslim   taky nevím co by ta kontrola bezpečnosti jinak mohla znamenat. Letos jsem poprvé před servisem dolil do plna nádržku ostřikovačů a čekal, jestli mi jako každoročně zaúčtují doplnění směsi do ostřikovačů, nezaúčtovali :super 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...