Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ford Kuga Titanium Plus 1,5 ecoboost


Milhausekkk

Recommended Posts

Ahoj,

včera 7.2.2020 přebrána u dealera Ford nová Kuga ze skladových zásob (první registrace Ford 27.11.2019), motor čtyřválec 1,5 Ecoboost 110KW/150PS, manuál 6st. Ze salonu jsem odjížděl s nájezdem na tachometru 8 km. Je to teda pořádný macek oproti mé 307, kufrem to však je trpaslík ... :D

Protože se jednalo o skladovku, mají výprodej protože se začíná prodávat nová Kuga 2020, tak jsem si mohl vybrat jen z určité nabídky, nešlo to poskládat individuálně ... jsem ale i tak hodně spokojený. K autu jsem si nechal jen zatmavit zadní okna, opískovat skla a nasadit bezpečnostní matice na kola .. zbytek už byl základ výbava Titanium Plus + navíc paket Winter + šedá metalíza Magnetic. přikládám soubor od prodejce, nechce se mi to tady vypisovat. přikládám i ilustrační foto, auto v reálu vypadá vlastně skoro stejně, jen má okna od B sloupku tmavá a na střeše hagusy v barvě hliníku. 

Včera pršelo, auto je špinavé a venku je hnusně ..... tzn skutečné fotky přidám až budou lepší podmínky pro focení.

Včera jsem dojel domů a vyzkoušel jen asistenta pro rozjezd do kopce při parkování, dnes jsem celý den seděl v autě a zkoušel co a jak :aut

 

Kuga.jpg

Letáček prodejce.pdf

Upraveno uživatelem Milhausekkk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem.. ano, je to velká změna od GT a kufr je menší.. ale i tak jsem spokojený, byla to taková náhodná nabídka a po návštěvě salonu bylo jasno :-) Prozatím těch pár kilometrů co jsem najel mě nadchlo, rychlosti se řadí s neskutečnou přesností a dobře to sedí při šířce pneu 235. Spotřeba prozatím velká a motor trochu smrdí jak se to vypaluje. Bylo mi řečeno že do cca 1500 km se to zajíždí, nemám to vytáčet a stačí tankovat ba95, jinak mám v plánu tankovat vervu 100.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové je nové a máš na 10-15 let vystaráno než do toho budeš rvat peníze,podle toho kolik najedes 👍👍👍

Cena byla těch 550000?je paráda ,že to máš ještě 4-valec👍 tak Ford umí auta řidičsky a podvozkově velmi dobře,jsou vždy na špici třídy 😉

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PaKr ahoj a díky, to jsem nebyl já ale vím, že stejná po městě jezdí, protože jsem ji potkal taky. Přes týden se proháním ještě v Pežotu, Forda projedu asi až v sobotu na nákupy do Ostravy :-) 

Jinak potkávám pravidelně ještě jednu bílou a jednu červenou Kugu, ta moje je ale hezčí :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kúúúr nik, to je mašina, gratuluji. Vypadá to opravdu pěkně, Ford auta umí ale osobně bych nešel do ničeho slabšího než 2.0 (benzín) oni už ty maloobjemové motory cpou fakt všude. Jak je na tom krouťák těch 240Nm mi příjde teda dost málo na takovou "velkou bestiu" stačí to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

307 má tuším jen 147 Nm (lehčí je o cca 300 kg) a i z toho mála, jsem spokojený jak jede :-)

Ford je těžší o těch 300 kg ale teda tahá daleko lépe a to motor netočím, když se zajíždí. Je cítit, že tam jsou výkonové rezervy. Uvidím ale až mu naložím po zajetí :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 2. 2020 at 14:58, vagi napsal:

Nevím, jak 1.5EB, ale 1.6EB nejede špatně, nicméně omezení plynoucí z euronorem je alespoň u 1.6 znát (a to nemá GPF)

1.8T od koncernu z roku 1999 byl daleko živější motor. Plnil ale pouze Euro2.

obsah nikdy ničím nenahradíš 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vagi peněženka pobavila, ale čistá pravda :D:super

.. jinak co se týče výkonu, zajíždím a snažím se moc nevytáčet (samosebou nepodtáčím) a shodli jsme se s ženou, že to opravdu líp táhne než 307. Už kdyby to zůstalo takhle, tak mi to nevadí, a to jsem se ještě nepodíval k červenému poli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do léta 3000 km nedám, takže výměna asi hned po návratu z letní dovolené v Chorvatsku. Dnes ráno jsem vyzkoušel vyhřívané sedadlo a volant a je to super. V pondělí ráno, kdy pojedu do práce 4 km, sednu do 307, která mi věrně slouží už 11 let a budu se divit, co je to za holátko ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Jsou zimní , v některých zemích tam ale ještě požadují symbol vločky nebo hory .

EDIT: na netu jsou značené jako letní , tak jsem z toho jelen :D

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...