Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 1.4 MPI 55kw, 2003 - po vydaném dešti chcípá


Recommended Posts

Dobry den, rád bych se zeptal jestli někdo nemá zkušenost nebo něco podobného neřešil. Již delší dobu, když vydatně prší, tak když přijdu k autu, tak nastartuje v pořádku a po rozjezdu cca 50 metrů, škubne padnou otáčky a po chvilce udělá znovu a pak chcipne a už nenastartuje. Jakmile je po dešti a auto je suché tak opět jede jako nové 😵 už opravdu nevím.. Diagnostika nic nenapíše 🙄 děkuji za názory. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Pod baterkou dole na nosníku je konektor kulatý, který propojuje svazek mezi motorem a interierem.. občas se do něj dostává voda a oxidace :) Zkus se podívat na něj.

Jinak pak jedině origo diag ( v Praze by ses mohl zastavit u mě) :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolem jednotky mi to můj mechanik zkontroloval a profoukal všechny konektory a říkal, že tam problém nevidí.(není to autoelektrikář ale autům rozumí dobře) Zajímalo by mě, kde mám hledat pomoc 🤔 abych nenechal tisíce za prohlídky atd.. Každá rada se počítá 😏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj jsem tu nový tak nevím na koho se obrátit mám peugeot 206 1.4 rok výroby 2001 55kw žena přijela odpoledne domů a ráno druhý den to nemohla nastartovat a už je to třetí den co nestartuje motor točí kontrolky při startování zhasnou vyměnil jsem svíčky civku  na svíčky otackove Čidlo a stále nic v servisu na diagnostice vše ok po druhé diagnostika a prý něco s imobilizerem tak už nevím nemám moc peněz jako každý druhý děkuji za radu co by to mohlo být 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...