Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Páčky a plynový pedál


lukas5153

Recommended Posts

Ahojte všichni.

1. Když budu měnit páčky za jiné (kvůli ESP) musí se pak něco nastavovat nebo v pohodě nastartuji? Všiml jsem si že od spínací skříňky musím odpojit dráty. 

2. Byl jsem na diagnostice a hlásí to chybu P1644 snímač polohy plynového pedálu zkrat na plus. Pokud odpojím pedál kvůli vyčištění a nebo dám jiný, bude bez nastavování v ŘJ nebo někde všechno fungovat? Jde mi o to, abych neměl auto nepojizdne. 

Děkuji za rady. Lukáš 

IMG_20200203_145159.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , když vyměníš páčky , tak nastartuješ , ale bude ti svítit ESP , dokud neuděláš kalibraci úhlovýho snímače volantu . Co se týče chyby P1644 , tak je špatnej spínač na spodku pedálu (bod odporu akcelerace) , jestli nepotřebuješ omezovač rychlosti , tak ho řešit nemusíš , tempomat bude fungovat normálně a kontrolku to nerozsvěcí . Kdybys ten pedál měnil , načítat se nemusí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověď. Tak pedál řešit nebudu a udělám jen ty páčky. Pokud jde o mě tak bych ESP klidně zrušil. 

A na tu kalibraci asi potřebuji diagnostiku, nejde to udělat nějak bez přístrojů? 

Upraveno uživatelem lukas5153
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď potřebuji ještě řadu. Dívám se na ty páčky. Můžu použít i když mám 407 1.8 16v sedan páčky třeba že 407 sw a nebo z auta co je diesel? Mám tempomat a ovládání rádia. Já tam mám 96611305 XT C88 ale našel jsem třeba 96592428 XT C84. Jsou i bez tempomatu a ovládání rádia. Stačí když je jen předám z mých pacek? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě je rozdíl bez/s navigací a ještě pozor na páčky z 407 coupe. Ještě by bylo dobré ohlídat r.v. Nevím jak to je s přizpůsobením k různým typům BSI. Podle VIN ti zjistím objednací číslo origo dílu. Je to ale obj. č. ne to co je na štítku COMu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo obj. č. 6242T0, cena 14057,-. Náhrada je Valeo 251632 ale není nikde dostupné. Tam je cena kolem 6700,-. Jedině na vrakáči, ale nikde není jistota že bude OK. Stejné páčky jsou také u Citroenu C5 II, ale také sedan a záleží na výbavě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...